www.sudzibas.lv Sia Bauer Darba algas nemaksāšana

Sia Bauer - Darba algas nemaksāšana

Nekādā gadījumā neejiet strādāt šajā firmā. Jebkurš darbinieks pakļauj sevi krāpnieciskai darba algas neizmaksāšanai. Viņi darbā pieņem konsultantus un visus pārējos ierēdņus, kā pašnodarbinātos. Protams līgums ir. Tiklīdz Jūs gribēsiet pārtraukt darba attiecības, direktors atradīs veidu, kā Jums nesamaksāt nopelnīto. Firmai ir lieli nodokļu parādi. Direktors ir krāpnieks!!! Nav izmaksātas algas apejot līguma nosacījumus. Mūsu valstī pašnodarbinātos darba inspekcija neaizsargā, ja nu vienīgi kaut ko var panākt caur tiesu. Neviens, kas ir strādājis šajā firmā nav aizgājis no darba bez sāpes! Ieklausieties un sargiet sevi!!!

E elnova 29.04.2016

Laba lieta rakstīt anonīmas vēstules, kad nav saprašanas par darba būtību.
Tātad darba līgums vai līgums par pakalpojumu sniegšanu starp firmu un pašnodarbinātu personu?
BAUERā, ka arī līdzīgas kompānijas pelna no rezultāta, nevis maksā par stundam. Nav rezultāta - nav naudas un atlīdzības (direktoram t.sk.).
Varbūt Jums, "Kristīne 50", ir vērts griezties Maxima u.c. kur maksā par stundam kuru Jūs nosēžat pie kases - jo vairāk stundas, jo bagātāki kļusiet.

Z ZaneZ 11.05.2016

Šāda anonīma atbilde var būt tikai no uzņēmuma vadības puses un atbilde nav pēc sūdzības būtības. Jā, šādas kompānijas pelna no rezultāta, bet ja par šo rezultātu neizmaksā algu, tad vadība pati nesaprot ko runā, zāģe zaru,uz kura paši sēž. Līgums ir līgums,un tā nosacījumi ir jāpilda. Maksima vismaz darbiniekiem par padarīto samaksā.