SIA "Baltsport" / 100% Sports - Slikti apavu kvalitāte

Nevienam neiesaku iegadāties apavus SIA "Baltsport" 100% sports veikalos. Tur it kaa firmas ziime ir, tomeer apavu kvalitaate var manaami kaiteet Juusu veseliibai.. Nopirku tur apavus.45 Ls, peec basketbola paspelesanas kaju pirkstiem nokrita nagi.. Veikala atteicas apavus mainit vai atdot naudu.. Turpinu pleesties ar viniem.. Taalaak jaanodod lieta ekspertizei.. Lai cik simtus LVL izgrudishu, tomer savu taisnibu panakshu... Bet LUUDZU neperciet tur neko...

Andris

P

J Jan 15.02.2006

Klausies, darbiniek, nezini ko runā, labāk paklusē! Pātērētāju tiesības ir svešas?

J Janis 27.11.2007

Ta ka pats stradaju 100% sporta.. Zinu kadas ir jusu pretenzijas. Nagi var nokrist, tad... Ja tev apavi ir par mazu un neprasiet kvalitati apaviem pa 45ls. Tie ir parasti apavi, kuri iet zem nosaukuma bastketbola apavi! Gribi spelet basiti un neuztraukties par traumam un bus kvalitate. Perc Nike Shox Lethal. Un tad ari redzesi kas ir isti apavi!!!

S smiekliigi 14.02.2008

Nu gan tieshaam sviests. No kurpeem nagi nokriit. Vajadzeeja pameeriit pirms pirkt! :)

Tas apmeram taapat: "Man ir riktiigi suudiiga mashiina tiko nopirku un jau avarijaa tiku, jaadod atpakalj" :D

Preces vaina ir tad ja taa "izjuuk pa viileem", nevis ka vienkaarshi nav piemeerota - tas pirceejam jazin, kad meera un peerk!

M Marina 12.03.2010

:D stulbs cilvēciņš :D