Sia Baltika Latvija - Prēmijas

Diez visi firmu un uzņēmumu direteori darbiniekus motivēe tikai ar draudiem par to ka tiks noņemts no prēmijām un vēl visādām drausmām...Strādāju sia Baltika Latvija viena no apģērbu veikaliem. Jaukā un patīkamā direktore Maruta Ergle, to tik vien zin ka raust tūkstošus, palielinot apgrozījumu, milzu naudu izmest reklāmās, kā piemēram par vienu "santas" atvērumu maksājot ap 1000 ls. un vēl piekopj dažnedažādus veidus kā ietaupīt katru santīmu, un tas protams tiek darīt uz darbinieku rēķina... visu mēnesi strādā kā zirgs, tā vietā lai saņumu uzslavu un kādu pateicību par darbu saņem vien... pareizāk sakot nesaņem.. jo no prēmijas tiek noņemti 15 vai 20 ls. kāpēc tiek noņemts???mēs visi esam cilvēeki, nav iespējams pardevējam stāvēt veikalā nerunājot ar citām pārdevējām vai nekontaktējoties sava starpa, acīmredzot pec marutas uzskatiem katram jāstāv savā stūrī un nedomā ka no tās vietas pakustēsies un nedod dievs ka brīdī kas viņa ienāks veikālā kāds nestāvēs zales priekšā un kāds vēl runāsies savā starpā vei smiesies...jo tā jau ta neko nevarot pārdot... smieklīgi...lūk viena smiekliņa dēl, un viņas ienākšana veikalā maksā 20 ls mēnesī.jājūtas kā stingrā režīma cietumā...

L linda 05.08.2008

Nekreņķējies...gan reiz "sitīs" arī viņas stundiņa...

N nure 05.08.2008

Tā vienkārši no algas nevienam nav tiesību neko atvilkt. Tam jābūt atrunātam līgumā vai iekšējās kārtības noteikumos, un pirms atvelk, jābūt brīdinājumam. Ieteiktu piezvanīt uz Darba Inspekciju un pajautāt, saņemsiet izskaidrojošu informāciju. Visiem darbiniekiem ir jāzin savas tiesības un protams pienākumi.

K kurmiits 06.08.2008

darba devējs no prēmijas var noņemt nost tik, cik viņam tīk. Viņš to vispār var nemaksāt... Nekāda darba inspekcija te nelīdzēs. Atliek vienīgi vai nu izpatikt darba devējam, vai arī meklēt citu darba vietu.

N Nora 08.11.2008

Ja nepatīk ķa viss notiek šajā firmā, tad ej un meklē labāku darbu kur maksā vairāk, nevis šudies te par kaut ko...No sākuma tiec tik tālu cik Tava direktore un tad apsūdz par kaut ko..Kad kādreiz būsi viņas vietā, tad zināsi k'ā tas ir, kad tavā firmā strādā cilvēki kas nepilda visus pienākumus bet to vien tik dara kā pļāpa un neko nedara.Tavai zināšanai par to naudu nemaksā..Tapēc priecājies ka esi tikusi, šādā stabilā firmā..Un kur viņa tērē naudu, reklāmām vai kam citam tā jau vairs nav tava darīšana...
Nepatīk nestrādā...

I inesssaa 09.01.2009

zin, ir tā - gudri aju jūs visi run'jat - es arī strādāju šajā firmā un zin, tas par tiem smiekliņiem un nesarunāšanos ir iekļauts iekšējās kārtības noteikumos, kurus mēs ikkatrs parakstam stājoties darbā, bet tad jau pie tā iedomājas - nu nebūs jau tik stingri! - ha.. nepareizi -ir gan - bet zini - daudz kas ir atkarīgs no veikala vadītājas, ko es esmu savā laikā konstatējusi! lai vai kas, no tās marutas nebīstos, kaut gan ir dažas manaskolēģes, kuras gan - ok, viņa ir vadītāja var atļauties visu - bet ir tā grib kkādu augstāko apkalpošanas līmeni, jāiet katram pircējam klāt, tas ir absurds.. vispirms mēs novērtējam šī klienta stavokli - situāciju - vai tas būs tikai caurgājējs vai potenciālais klients !!

ā''aa. un par tām prēmijām - mums tās prēmijas nav tā kā pre'mijas -viņas ir iekļautas darba algā(SAMAKSĀ) tik nezinu, kādēļ tieši prēmijas.:P
viegli teikt atrodi jaunu darbu - paskataties, kas pašlaik darās darba tirgū - piedāvājums ir lielāks nekā pieprasījums!! nav tik viegli atrast darbu..! nekas, neņem galvā.. vnk arī tā noņemšana kkur ir ar vadītājas starpniecību! :P

D darbiniece 28.01.2009

vinai ir sava motivaacijas sistema prieks darbieniekiem.. kaa arii sava latinja nervu stabilitaates zinjaa :p Vinja neblauj paaraak biezzi, bet vairumaa no gadiijumiem - dara to vietaa.Tomeer cilveeks ar pieredzi, nejau pirmo meenesi saadaa amataa straadaa.. zinu- ar vinu "sadziivot" nav viegli, bet nav arii neiespeejami.Un vispaar...Nav diez ko kompetenti likt "suudziibai" nosaukumu - preemijas- bet visaa rakstaa tikai suudzeeties par firmas direktori, jo vina redz kadu ir aizvainojusi ar aizradijumu par nestradasanu :p

S sindi 21.05.2009

Tās t.s. "prēmijas" ir noteikts procents no apgrozījuma, ko darbinieks saņem katru mēnesi atbilstoši nostrādātajām darba stundām un plāna izpildei. Vispār nesaprotu, kāpēc viņas sauc par prēmijām.. Tās tak nav nekādas prēmijas.

D darbiniecinja 05.09.2009

Arii straadaaju shajaa uznemumaa, bet man, atshkiriibaa no citiem, vadiitaajs ir puisis. Un viss ir ideaali! Ja vadiitaajs ir speejiigs pareizi novadiit kolektiivu, nav nekaadu probleemu un atgas SIA "Baltika latvija" ir ljoti labas darbinieiem, kas labi un kvalitatiivi straadaa. Man prieks, ka straadaaju shajaa darbaa!!!

A anna 18.02.2010

...

H hahaha 16.04.2010

ha ha ha ...kaa te kaads no firmas rosaas aizstaaveedams savu darba kreeeslu ha ha ...tas preemijas neiet nekur, vinjas var un kaa novilkt, par katru nieku ko vien ergle iedomaajaas! taas ir taas pasas kaa daavana it kaa, pienjemsim to taa lai visi saprot!( atvainojiet eergle ar mazo burtu sanaaca) un vinja nevis naak pa durviim bet slapstaas kaa lapsa, ha ha man tajaa uznjeemumaa uzjautrinaaja visss pat tas kaa vinja gudri muldeeeja par izaugsmes iespeejaam! kur???? ha ha ha...kaa galvu skaloja skukjiem un visu pasniedza tik nopietni ka nu.. nu.. nu.. njekuda boljse..., ha ha ha... ja nepatiik ej citur, nu moins-eeergles klasika!Zoo daarzs ...ha ha ha...cirks par nelielu attalgojumu!