www.sudzibas.lv Sia Baltijas pasts Не оплаченный счет

Sia Baltijas pasts - Не оплаченный счет

Sia Baltija pasts брали у нас в аренду транспорт, в ноябре 2008, и не расплатились.Прошло почти 5 месяцев, но на мой звонки только одни обещания.До Аллы вообще не дозвониться.Больше работать с ними желания нет и не будет.БУДЬТЕ ОСТОРОЖНЫ.

G Guest 22.04.2009

to Baltijas pasts and to Sergejs
Predlagaju sledujushij variant: Sergej opublikovivaet zdesj neoplachenie scheta ili ssilku na nih, a Baltijas pasts opublikovivaet zdesj platjozhki po oplate etih schetov. Dumaju informacija ne osoba sekretna. Togda vsjo stanet srazu jasno.

L Latvietis 22.04.2009

Neapnīk jums te pērties. Tiešām kā vecas tirgus bābas. Sāk jau besīt. Citu neko nevar lasīt, kā Sergeja kašķi ar Baltijas Pastu. Tiešām tas jau paliek apnicīgi.

Baltijas pastam ierosinu to Sergeju iesūdzēt tiesā par neslavas celšanu.

P Pohujists 22.04.2009

Ejiet pakārties Sergejs un Baltijas Pasts. Nahuj jūs te spamojat?

S Sergejs 15.07.2009

Ne opla4eh

Sergej, mēs atzistamies, ka visu laiku te muldam un negribam Tev maksat, a ko Tu mums padarīsi????Bēēēēēēēēēēēēēēēēē, mēs nevienam nemaksāsim turpmāk, jo krize taču un krīzes laikā ir atļautas visa veida nekrietnības!!!

S Sergejs 17.07.2009

ne opla4en

A apkrāptais 15.10.2009

nu godīgais Baltijas Pasts, kur tad mans neapmaksātais rēķins palicis?kaidiet auditu savā smirdīgajā kantorī, kodīgie uzņēmēji.

A andris 15.05.2010

ne opla4en s4et

A alex 03.11.2010

otvratnaja firma, nikomu nesovetuju!