SIA "Baltijas Ogles" - Krāpšana

Pagājušā gādā nopirku šajā uzņēmumā tonnu 6.mm granulas,tiešām lieliskas kvalitātes,ar lielisku siltuma atdevi un mazu pelnu saturu,bet viņas beidzās un atkal vērsos pie jau zināma uzņēmuma.Nopirku 10 maisus,ar tieši tādiem pašiem uzrakstiem,bet kvalitāte ne tuvu pērnajai!Ļoti daudz smalku putekļu,nenormāli daudz pelnu un krāsni tīrot atradu izkusušu alvas gabalu! Fotogrāfijās var redzēt atšķirību.. Uzņēmums zinot ka tagad, sezonas beigās, daudziem pietrūkst granulas vienkārši tirgo visādus atkritumus, bet raksta gan ss.com,gan uz iepakojuma, ka tās ir kvalitatīvas granulas! Esiet uzmanīgi veicot pirkumus pie S.I.A.Baltijas ogles!

M Māris Biernis 12.02.2018

Ļoti labas tieši 6 mm granulas šajā sezonā! Lai veicas un izdodas Baltijas Ogles!

K Kārlis Ansons-Jansons 13.02.2018

Baltijas ogles

Aigars31 22.02.2018

iskatās pēc mumina .ok nē pēc .maza muminiņa

K Kārlis Ansons-Jansons 23.02.2018

Jā,tiesi to es gribēju parādīt!