www.sudzibas.lv SIA "Baltijas Drošība" domofoni nesniedz paredzētus pakalpojumus

SIA "Baltijas Drošība" domofoni - nesniedz paredzētus pakalpojumus

Manā māja stav domofona durvis, kuras ir SIA "Baltijas Drošība" aprupe. Komunālajos pakalpojumos maksājam ikmēneša maksu par koda atslēgas apkalpošanu, bet iznāk bezjedzīgi. Mājā kas atrdas Zentenes iela 29 sabojajas sistema, zvanot uz savu dzīvoklī trāpu uzreiz dīvas pie tam pati durvis atvert nevaru. Kaimiņi neapmierināti, jo tas sagāda neērtības ne tikai man bet arī viniem. Iznāk uz dzīvoklī nevaru ne vienu ielaist tāpēc jākapj lēja, esmu grūtniece un man šī situācija apgrūtina. Zvaniju uz firmu drošiba kura aprupē ir māja, bet dzirdēju tikai solijumus atbrukt un tikt skaidrība. Gaidīju nedēļu tikai tad ierādās meistars, neko nesaremontēja, solijas nakam nedeļ atbraukt un visu izdarit. Gaidiju vēl nedēļu, bet neviens neliekas ne ziņās, nācas zvanīt pašai.Atkal tikai solijumi. Gaidiju meistaru tas tā arī neatbrauca, pie tam pēc 15:00 firmā neviens neceļ klausuli, bet darbadiena beidzas tikai 17:00.
Jau ta sežam bez domofona divas nedēļas. Tad par ko mēs maksājām naudu? Un kāpēc mums jācieš neertības?

M māmiņš 02.12.2011

Man bija līdzīga problēma ar durvīm, kad savu sīci gaidīju, vienīgi ar citu kompāniju. Arī zvanīju viņiem, tie solīja jau nākamajā dienā visu salabot, protams, no meistara nebija ne vēsts. Jau aiznākamajā dienā es devos uz policiju ar lūgumu likvidēt durvis, jo gadījumā ja kaut kas ar punci notiktu, man nebūtu vēl pašai jāskrien lejā ārstus ielaist!Kompānijai uzlika diezgan palielu sodu, tāpēc tagad viņi apzinīgi reizi mēnesī paši brauc skatīties vai viss ir kārtībā ar tām durvīm. Vēl vari mēģināt ugunsdzēsējiem zvanīt, vismaz es tā darīju (hormoni deva savu :D ), lai gan viņi bija ļoti atsaucīgi (gan piedāvāja izcelt durvis, gan uzdāvināt cirvi un pasniegt īso kursu durvju likvidēšanā :D )tomēr beigās vienojāmies, ka vispirms dosim policijas puišiem iespēju sevi pierādīt. Tā ka izmanto vien situāciju, ka esi bērna gaidībās un piespied viņus paveikt viņu darbu!

G GANKSTERIS 03.12.2011

mamins muld. kautkada grutniecu apsestiba sanak.. iemacas ar tehniku rikoties. ko zvani uz dzivokli ja tur nav neviena..???? vai pati durvis atvert nemaki..

M māmiņš 03.12.2011

tipiska vīrieša reakcija - saprast nesapratu, bet izlikšos, ka esmu gudrāks tik un tā!

G GRAFS 03.12.2011

KO TAS BABAS SALIETOJUSAS??? VIENIGAIS KUR SIE DIENESTI TEVI AIZVESTU BUTU TVAIKA IELA. SAVAS HALUCINACIJAS SUTI CITUR. SACEREJIES LABAIS POLICISTS DURVIS SAREMONTEJA. TAD TUR AIZIET MANA NODOKLU NAUDA???? IZGULAT DZERUMU...

T ToGrafs 03.12.2011

No visas sirds novēlu, lai Tavas mājas durvis nebūtu iespējams atvērt brīdī, kad Tev paliktu slikti, lai neviens nepaspētu Tev sniegt neatliekamo palīdzību un Tu vairs neapgrūtinātu šo pasauli ar savu klātbūtni!