www.sudzibas.lv Sia Baltic Motors Virsbūves - garantija

Sia Baltic Motors - Virsbūves - garantija

Vēlētos pabrīdināt Baltic Motors klientus ja nepeiciešams auto pārkrāsot labāk braukt tur kur samaksāsiet un miers. Nevis uz šo Virsbūves Cehu man pat čakarē smadzenes par to ka pa garantiju vajag pārkrāsot abas labās puses durvis. Bet ne viņi atsakās kā interisanti viņi to drīxt darīt???

G GG 26.02.2009

Elementāri, Watson. Kad pirki auto, noteikti parakstījies servisa grāmatiņā, kurā bija punkts, ka reizi gadā jāveic virsbūves apskate un jānovērš bojājumi, citādi tiek zaudēta garantija uz virsbūvi. Tā kā esmu strādājis autotirdzniecībā, varu teikt, ka 99% atteikumu gadījumos klienti šo elementāro pārbaudi, kas nemaz tik dārgi nemaksā (pie tam, cik zinu, ja to veic reizē ar tehnisko, tad lielākajā daļā dīlerservisos tā ir bezmaksas, bet ja brauc atsevišķi, tad pusstundas darba izcenojuma), nav veikuši. Tā ka nevaino dīleri, ja esi bijis par slinku servisa grāmatiņu izlasīt vai kapeiku ie..st gribēji.