www.sudzibas.lv Sia Baltic Motors Servisa pakalpojumi

Sia Baltic Motors - Servisa pakalpojumi

Iekļuvu negadījumā ne manas vainas pēc. Nu protams ka ka māšīna bija jaremontē, liela skāde nekāda nebija, bet tomēr auto vēlējos savest kārtībā. Aizvedu savu mašīnu uz SIA Baltic Motors servisu, lai viņi savestu kārtībā manu auto. Apdrošinātāji tāmi apstiprināja 3 dienu laikā, bet reāli manu auto viņi sāka labot tikai pēc nedēļas. Auto saņemšanas dienu pārlika 4 reizes. Kad saņēmu auto vēl pēc tam reizes 3 dzinu labot un novērst viņu pieļautās ķļūdas.
Tracina tāda atieksme. vai tiešām tagad, kad darba ir tik maz šādā veidā ir jāčakarē klienti.

D

R RXE 07.08.2009

Pašam amortizātorus pusgadu mainīja, bet tas daļēji saistīts ar bardaku, kad šie pārņēma Mazdu. Taču ļaunu prātu neturu - tagad tādi laiki, ka visi mēģina samazināt izmaksas, tāpēc arī servisa līmenis krītas. Cepure nost tiem čaļiem, kas tur līdz 22.00 rukā!