AtrisinātaSIA Baltic Būve - Krāpšana

Uzņēmums reklamē metālizstrādājumu pakalpojumus (kāpnes, žogi, Margas) ss.lv portalā ar tālruņa numuriem 28296159 un 25224683
atnāk vīrietis Sergejs Kurašs, iepazīstina ar tehnisko direktoru, noslēdz līgumu, saņem avansa maksājumu un pazūd. Ja atbild uz zvanu, tad melo, lai uzspēlētu laiku. Patiesībā neviens pasūtījums netiek izpildīts Sergejs Kurašs ir potoloģisks melis un krāpnieks.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Raisa Nuzhnaya 20.08.2023

Вопрос с Сергеем Курашом решился, заказ был выполнен, претензий нет.

R Raisa Nuzhnaya 08.07.2023

SIA Baltic Būve - Krāpšana

A anse22 09.07.2023

Man vienmer fascine tie pasaku ticetaji :)))
Atrod interneta nez kadu firmu, iedod avansu un gaida brinumus...
Kas ta par nabagu firmu ka uzreiz prasa avansu?
Es nesen sutiju 4 logus, atbrauca, samerija, nosauca cenu, pec 3 nedeļam atbrauca, uzstadija es pieņemu darbu, samaksaju naudu. Vis elementari!

J Jana Kirsne 17.07.2023

Jūsu pasūtījums ir izpildīts un jums vairākas reizes ir piedāvāts, ka meistari atbrauks un visu uzstādīs,bet mums nezināma iemesla dēļ klients katru reizi atsakās no margas.Vispirms prasījāt fotogrāfiju, tad teicāt, ka jums personīgi jāpārliecinās, vai margas ir uztaisītas. Jūs vairākas reizes atteicāties, ka mēs jums piegādāsim un uzstādīsim margas,tad kādas ir jūsu pretenzijas pret mums, ja mēs jums jau sen piedāvājām pabeigt pasūtījumu.

R Roman Naidenko 16.08.2023

А как насчет еще как минимум пятерых обманутых Сергеем Кураш еще под деятельностью SK Steelmet в 2022?

Фамилию и фирму сменил, а схемы обмана те же.

R Raisa Nuzhnaya 18.08.2023

Вопрос с Сергеем Курашом решился, заказ был выполнен, претензий нет.