www.sudzibas.lv SIA AVERIX radiatoru maiņa

SIA AVERIX - radiatoru maiņa

Tā kā nāk aukstais laiks un cilvēki maina radiatorus, lūdzu, pievērst uzmanību šim uzņēmumam - SIA Averix, kas nodarbojas ar cauruļvadu, apkures un gaisa kondicionēšanas iekārtu uzstādīšanu un savus sludinājums pārsvarā līmē pie kāpņu telpu ieejas dažādos rajonos (telefons, kas tur norādīts 26300605). Uzstādot radiatorus, vīrietis, kas bija par to atbildīgs ( iepriekš minētais tel.nr), uz lūgumu atvest garantijas papīrus neatbild, vai arī atbild, ka atvedīs, bet tā arī neatved, vēlāk izslēdzot savu tel. Uz otru telefona nr. (kas it kā ir firmas tel), neviens neatbild.
Esiet uzmanīgi !!!

K

A Averix 17.11.2017

Tehnisku iemeslu dēļ, nebija iespējams uzrakstīt garantijās lapās. Vēlāk tas bija nokārtots. SIA Averix. Valdēs loceklis.