SIA Autocentrs ''Valters " GR'' - Brāķētas auto detaļas

Iegādājoties auto detaļas uz pasūtījumu, gadījās ka detaļa atsūtīta brāķēta, pie kases to konstatēt neizdevās, bet meiģinot to uzstādīt tā neder, taču detaļu atpakaļ nepieņem, pārdevējs laipni norāda uz A4 izprintētu lapu kas zem kases pielīmēta kur norādīts ka preces pēc pasūtījuma atpakaļ netiek pieņemtas, kaut arī pārdevējs nebij kompetents noteit detaļas izmērus pēc auto modeļa vai arī detaļa ir brāķēta. Un tas nav pirmais gadījums, pēc draugu teiktā jau daudziem tāds atgadījums ir bijis, tāpēc visi sākizvēlēties citus auto dtaļu veikalus,kur pārdevēji atzīst savas kļūdas un nekompetences dēļ kļūdoties pieņem detaļu atpakaļ vai arī nomaina to pret pareizo.

D

A Arvīds Jurāns 14.01.2021

Man bija līdzīgi. Brāķēto detaļu nemaina . Aizsūtīja uz ekspertīzi , atbildi sola pēc 2 nedēļām. Tāpat jāpērk cita 2 nedēļas nevaru gaidīt.