C Ciba 13.06.2011

Man patika.

J Jānis 07.12.2011

Man patikās, jo 1 nodarbībā pastāstīja- cik pa ko. jāmaksā samaksāju 20ls un viss. un braukšanas 5 ls 45 min. instruktors man bija Rolands ar baltu golfiņu neko sliktu nevaru pateikt...

S sun19 21.01.2012

Par sho autoskolu varu teikt vienigi labus vardus, labi pasniedzeji, labi instruktori, visi laipni atsaucigi. :) tiesam iesaku jums sho autoskolu

V Vitaberz 16.11.2012

Man patika. Instruktors Rolands, naacaas daudz braukaat, bet liidz ar to noliku braukshanas eksaamenu no pirmaas reizes juunija meenesii. tagad braukaaju pa Riigu bez probleemaam!

K kristaps7775 19.02.2016

Skpla ka jau skola tikai vieniga kas grib nopelnit un izgaz examenos lai tikai vairak naudu var iekaset. Apmacibu laika maca kko kas vispar neattiecas uz temu. Traktortehniku galigi nemaca pasiem kkas kkur jamekle.

E Elīna 23.03.2016

Nu zini ko !!!skola neko un nekādā veida negāž iekšā , lai tik nopelnītu. Esmu dzirdējusi daudz sūdzības par dažādām autoskolām, tāpēc varu teikt , tikai labu. Bet ja pašam prātiņš īss un nevari neko iemācīties , tad jau tikai atliek apvainot autoskolu un pasniedzējus.

E Elīna 23.03.2016

Iesaku izvēlēties šo autoskolu!!!

F Fifi05 04.12.2023

Iesaku šo autoskolu. Pieredzējuši instruktori, iemācīs gan kārtīgi braukt, gan arī braukšanas nodarbībās valda pozitīva gaisotne. Lieki nav jābraukā, ja jūt ka esi gatavs eksāmenam, tad arī laiž uz to. Paldies instruktoram Kasparam! Iesaku!