www.sudzibas.lv SIA Audars Gints Audars - Krāpnieks

SIA Audars - Gints Audars - Krāpnieks

Uzmanieties cilvēki! Gints Audars ir krāpnieks, nodarbojās ar to kad piedāvā izgatavot no akmens, koka, jebko, ko jūs vēlaties. Kā arī izrādās nodarbojās ar pusdārgakmeņiem un dārgakmeņiem.
Patiesībā viss ir banāli vienkārši, paņem pirmo iemaksu 50% apmērā, pēc kāda laika, saka kad nevar paspēt, vai kas noticis, un pieprasa, lai ātrāk viss notiktu samaksāt pārējo summu, vai tās daļu, nekaunīgi skatoties acīs, un zvērot, ka pāris dienu laikā viss būs padarīts.
Pēc tā jūs varat zvanīt, meklēt, nav vairs nedz naudas, nedz pašas preces. Solās atdot nākamnedēļ, tad solās izmaksāt pa daļām, bet beigās atkal pazūd un slapstās.
Līdz tam laikam paiet pāris mēneši un jūsu dusmas, atriebības alkas, nožēlas iet mazumā un jūs samierinaties, bet neģēlis turpina savus melnos darbus. Nu, bet kā saka, dots devējam atgriežās, gan jau Dieviņš kādreiz tevi sodīs.

E Escobar 05.10.2011

kur ir atrodams šis personāžs tagad?ne mazu summu ir parādā, brīnos, ka jau gadiem tā darbojas..

D draivers 18.01.2013

es to audaru pazistu un vins man ari ir naudu parada un pat zinu kur vins dzivo bet jega tam jo negribas uz sirdsapzinas nemt lieku greku.