SIA "ATAVO" - Pasūtījums

Pirms četriem mēnešiem pasūtīju šajā firmā baltu rakstāmgaldu. Mēbele esot jāpasūta no Polijas un mēneša laikā apsolīja ka galds būs klāt. Pagāja mēnesis, klusums, pagāja divi mēneši - joprojām klusums. Tad sāku pati viņus apciemot veikalā. Saprotu, veikala pārdevēja jau nav vainīga. Sāku zvanīt uz viņu ofisu kur man katru nedēļu solīja kā jā, pēc nedēļas vai divām būs. Tad viņiem balta krāsa neesot (gribējās piedāvāt - nopirkšu DEPO kādus 5 litrus un aizsūtīšu), tad vēl vis kaut kas..... Kad zvanīju pēdējo reizi, pateicu ka gribu vai nu galdu, vai naudu atpakaļ (biju jau samaksājusi 100%) uz ko saņēmu ļoti interesantu atbildi - "Mēs taču jums jau naudu atdevām"! Tas manai pacietībai pielika punktu. Rezultātā, 16.12. man solītais galds būšot klāt (Liepājā). Ka tik ne ar - tikko zvanīju un saņēmu atbildi ka galds šodien būšot tikai pie viņiem noliktavā un ka Liepājā viņš būs tikai 21.12. Nu ko, maz ticami, taču - gaidīšu atkal sestdienu. Ļoti nekaunīgi un neizdarīgi cilvēki tur strādā ja til ilgā laikā nevar saskrūvēt 3 skaidu plates un uztaisīt 3 atvilknes galdam (rīt jau palik 4 mēneši). Nav jau vēl zināms kāda būs kvalitāte!!!!!!!!!!

G