www.sudzibas.lv Sia Astarots, Nemezīda - S Maģija, taro zīlēšana

Sia Astarots, Nemezīda - S - Maģija, taro zīlēšana

Kāršu pareģis San,dis Sīk,lis ir nekas vairāk kā slims zil,ais. Viņi ar veikala Astarots akmeņu pārdevēju ir pāris. tAS VISS NOTIEK - Čaka iela 64, Rīga.

Šis te pārdevējs pārdod par klientiem informāciju tālāk jebkuram, kurš ir maksātspējīgs. Tā kā neiesaku tur iet nevienam un arī klientu tur ir pamaz pēdējā veikalā. Tas jau vien lieicina, ka blakus esošais bižutērijas veikals sākot ar šo gadu bija nobankrotējis, jo nebija klientu.

Sandis Sīklis arī man nenoņēma bezlaulības vainagu, lāstu un nolādējumu. Lieki piebilst, ka eju tur jau gadus 5 vismaz. Tā visa ir tikai tukša klientu čakarēšana par 15 eiro nekas vairāk.

Es vēl saprastu, ka neizdevēas visu negatīvismu noņemt, jo tas nav viegli, bet vēlreiz UZSVERU, KA TUR PĀRDOD CITIEM IEINTERESĒTIEM CILVĒKIEM INFORMĀICIJU TĀLĀK. Jo laikam aptrūkušies klienti, ka informācija ir jāpārdod jau šādā te nelietīgā veidā.

V Veeersis 31.10.2018

Tas ir štrunts ko Jūs rakstāt,,,man ir zināms kā viņī arī palīdz citiem cilvēkiem!