www.sudzibas.lv Sia Artomaks pārmet uz naudu!!!

Sia Artomaks - pārmet uz naudu!!!

Nemaksā par padarīto darbu!!! Esiet tauta uzmanīgi ar siem jaunajiem biznesmeņiem!!!

SIA „ARTOMAKS"

m. +371 26369579

R Reinis 28.12.2008

Konkrēti apkāsēji!!!

I inkognito 10.01.2009

jauni čaļi izjutuši naudiņas garšu..un kāda gan viņiem daļa ka varbūt kads trīs mēnešus strādās pie viniem par baltu velti.. tā nu diemžē ir. Uzmanieties no viņiem!!

E Edzha 20.01.2009

Vienkārši čaļi totāli nodzēruši smadzenes un neko vairs nerubī! Riktīgi apkāsēji ar Raivi Lukstaraupu priekšgalā!

E Eldars 21.01.2009

Jusu stāsts man liekas apsaubams ar šiem cilvekiem stradaju jau vairak ka gadu un man nav nekādu sliktu komentāru piebilstamu.

X xxx 21.01.2009

ir kam nepaveicas bet tiem kam nepaveicas nav jau pirmā reize. pašiem vajag uzmanīties :D
man nebija problēmu tapēc ka lieki muti nedzesēju bet daru :p

J Juris 21.01.2009

Varbūt problēma ir darba darītājos arī, jo šī firma ir veikusi mums daudz projektu, bet parasti problēmas ir bijušas tieši ar apakšuzņēmējiem?!Varbūt vietā ir latviešu paruna "pagale nedeg viena"?

I inkognito 31.01.2009

mums problēmas bija ar VIENU KONKRĒTU OBJEKTU...par kuru nesamaksāja.. visu laiku atmaksas..nav pārskaitīta nauda...nodokļu pārbaude... u.t.t sen jau objekts atvērts...bet naudiņu vel gaidam...un tāpat atmaskas..ka neesot viss viniem samaksāts tāpēc nevarot mums atdot nopelnīto naudiņu!! sanāk ka divus mēnešus nostrādājām par baltu velti!!! lai jau vini aizrijas ar to naudu!!! bet nu dzīvē gadās visādi un pienāks laiks ka viss nāks atpakal!! ko sēsi to pļausi!!

R Renārs 30.07.2009

īsi un konkrēti runājot par šo uzņēmumu pirms veicat kādas darbības vai darījumus pajautājiet uzņēmuma vadībai un darbiniekiem, lai parāda savas izglītības dokumentus un tad Jums mīļie cilvēki viss būs skaidrs...