www.sudzibas.lv SIA "Arisema", bijušā M " L Studija Nekādā gadījumā neejiet uz šo salonu

SIA "Arisema", bijušā M " L Studija - Nekādā gadījumā neejiet uz šo salonu

Cienījamās sievietes! Nekādā gadījumā neejiet uz šo salonu, kurš uz doto brīdi darbojas Miera ielā 19, bet līdz šim bija MAXIMA Mūkusalas ielā. Tur no jums paņems apaļu summiņu, bet par to naudu jums notīrīs seju ar Dzintars toniku un izmantos dvielīšus, ar kuriem strādāja vēl ar dažām klientēm. Es domāju, parējus sīkumus nav vērts stāstīt.

R

R Rasma 21.01.2008

Man ari bija, ka tur gaju man seju tirija varetu but ar normaliem lidzekljiem vismaz neredzeju kadi bij bet smarzhoka normali nevis pec dzintara, bet tas dvielis tiesham bija kkadstads, sajuta bij ka tas ir jau sasmacis vecs dvielis kursh muzhigi ir slapjsh... un raupjsh

L Lord 20.08.2008

Hej kuces kas jums pret Dzintars produkciju? krutas esat? krutas pa maximam nevazajas!