www.sudzibas.lv SIA ARHAIKA Nemaksā algas

SIA ARHAIKA - Nemaksā algas

Firma SIA ARHAIKA,pieņem darbā cilvēkus par durvju un logu restaurētājiem,darbā pieņēmēji ir JĀNIS KRASOVSKIS un EDGARS JAKOBSONS. Šie cilvēki ir krāpnieki,pieņemot strādniekus,skaisti runā un sola regulāras algas,bet kad ir jau nostrādāts pirmais mēnesis un pienāk algas diena, tad sāk aizbildināties ar to ka pagaidām viņiem naudas nav,un ka nedēļas laikā samaksās,paiet viena nedēļa,tad otra,beigu beigās cilvēki ir nostrādājuši jau vairākus mēnešus un algas kā nav tā nav,un viņiem ne prātā nenāk samaksāt cilvēkiem godīgi nopelnīto darba samaksu.Esiet uzmanīgi un neuzķerieties uz šiem meļiem.

R

S sinier 28.02.2013

Mēs ari uzrāvāmies uz šitiem keksiem!Edgars Jakobsons un Jānis Krasovskis.SIA ARHAIKA.Jakobsons ir izcils runātājs, prot pārliecināt.Sasola zelta kalnus, bet kad darbs padarīts, pat nedomā maksāt, sākumā stāsta pasakas, vēlāk sāk slēpties.Krāpnieki.Padomājiet labi pirms ar viņiem kautko sākt!