SIA Antaris 'Mõra' Konditoreja - Šaubīgs darba devējs

Būtu kļūda parvākties uz dzīvi un darbu Daugavpilī kad pēc laika 4-5 mēnešiem firma bez iemesla vienpersonīgi lauž līguma nosacījumus un maksā cik tā uzskata par vajadzīgu. Protams ātri vien aizmirstās ka darba piedāvājumā sola apmaksāt dzivošanu citā reģionā, degvielas izdevumus un piedāvā konkurēt spējīgu atalgojumu . Kā darba devējs ir iestrēdzis padomju domāšanā ka visur ir vieni vergi un strādās par ideju !!! Neuzķerieties ...

M mm550 20.09.2012

Produkcija nekam neder, antisanitāri apstākļi, rūpnīca ir mazā PSRS, LATVISKI NEVIENS NEKO NESAPROT, NEVIENA VĀRDA, MEISTARS NEZINA KO NOZĪMĒ VĀRDS - MĪKLA!!!

Ausainītis 20.09.2012

Ne tikai šis minētais uzņēmums, bet pat 90% Daugavpils, Krāslavas un Dagdas ir PSRS stadijā, un visi prot tikai krievu valodu.

N nata66666 10.10.2012

nedavna kupila dakonca neispecjenije bulacki, s interesnim vnutrenim soderzanijem

N nata66666 10.10.2012

bulacki prosto otas, mne kakdato znakomija gavarila nekupljatj antarskuju produkciju patamu prigotovlena v antisonetarnih normah. ja lisnij raz v etom ubedilosj

N nata66666 10.10.2012

zestj, takije bulacki cto detem davatj nelzja i konfeti gotinja toze