sia Ankor A - kvalitāte

Neiesaku iet uz manikīru, ļoti slikta kvalitāte, meistare gan lepojās, ka strādā arī Radisonā. Uzacis krāsoja 3 reizes un tā arī neveiksmīgi, aizbidinājās, ka viņai tā gadās pirmo reizi, ka krāsa nepaņem. Droši vien neprata sajaukt attiecīgās proporcijas.

V

D Dusmīgā 08.09.2011

Pilnīgi piekrīt, ka manikīrs ir vienkārši šaumīgs!
Pirmām kārtām jau manikīre (nezinu gan teikt kā sauca, bet ar melniem matiem un brillēm) NERUNĀ LATVIEŠU VALODĀ!!!
Franču lakojumam neuzklāja ne pamata - bāzes laku, nedz arī virsējo pārklājumu.
Strādā ļoti nekvalitatīvi.
Katrā ziņā salonā ANKOR par maņikīru ir lieku izmesta nauda!!! Nesaprotu, kā tādu "meistaru" vispār pieņēma darbā!
Milzīgs FUI...

N Nekad vairs 15.10.2011

Arī nesen biju uz manikīru, vienkārši drausmas! Pirmkārt, nagu lakas no Drogu lētā gala (bija dažas arī kvalitatīvas, bet tikai dažas). Otrkārt, nagu laku uzklāja divās biezās kārtās - bet kur nožāvēt? Bija pašai jāpūš un jāplivina rokas, jo aparāta nebija un nav vispār! Akmens laikmets!
Beigās vienkārši aizgāju prom, pa ceļam skribināju nost nagu laku, un nosolījos sev, ka uz ANKOR vairs nekad neiešu - ne par kādu cenu!

A Ankor A 04.11.2011

Salona " Ankor" strādā tikai ar profesionālo kosmētiku - Gehwol, Alekssandra, Orly, Creative, Spa Ritual