SIA Andrius IK, Plaza Car rent, Lielirbes Iela 17A - Krāpšana,

Vēl reiz rakstu par šo kompāniju, viņi ir krāpnieki, neatgriež depozīta naudu, maina Cenas uz vietas, pirmkārt kad runājam pa telefonu, depozīts bija 50 eiro, kad atbraucām uz vietas, redzēja ka mēs ar bagāžām ka atlidojām no ārzemēm uzreiz samainīja uz 100, jautājums kāpēc? Atbilde, jo mēs lidosim prom un nevajadzēs atgriezt naudu. Ļoti gudri no viņu puses. Kad prasījām kā mēs atgriezīsim depozītu, pateica atvedis iet mašīnu tikai neaizmirstiet čeku un mēs jums atgriezīsim. Ok mēs piekritām. Bija nejauki, ar sliktam manierēm, neprot runāt ar klientiem, kaut kur visu laiku steidzās, naudu paņēma pirms iedeva mašīnu, parādīja tik bildes, bildēs mašīnas izskatās labi, kad iedeva, bija netīras, bamperis salauzts, citā krāsā uzlikts. Tā kā mēs bijām ar mazuli, bija jāņem un nauda jau samaksāta. Kad iesēdāmies, mašīna bija netīra ar suņa spalvām, pabraucot 500 metrus sapratām ka viņa čīkst, visas lampiņas iedegtas, ar mazuli bija bail tādā mašīnā braukt. Viņiem piezvanījām, pateicām lai dod labā tehniskā stāvoklī mēs piemaksāsim, van arī dod naudu atpakaļ, viņi pateica lai braucam atpakaļ paskatīsimies kas jums tur ir un samainīsim, samainīja uz golfiņu, arī netīru, bet nedaudz labāka jau bija, sākumā šķita ka viss ok, bet vēlāk ieraudzījām ka nestrādā spidometrs. Bet bijām jau aizbraukuši, un bijām ar mazuli vajadzēja tikt līdz mājām. Kad pateicām ka spidometrs nestrādā, uz ko mums atbildēja nekādu problēmu. Kā to var saprast? Kaut kā nedēļu nobraukājām ar šo grabažu. Kad vīrs brauca nodot mašīnu, viņš nav no Latvijas, viņš ir ārzemnieks, cits vīrietis paņēma mašīnu, aizveda līdz lidostai, kad bija laiks atdos depozītu uz ko viņš pat nevarēja vīram atbildēt normāli, tik teica: ”fotoradari, fotoradari. ” virs nesaprot latviski, zvana man, es saku “kas noticis? “ uz ko man atbild: “lasiet līgumu” mēs tak bijām sarunājuši ar citu puisi, puisis Andrejs neatbild protams, nu ne ko, virs aizgāja. Gaidām mēnesi. Mums zvana no auto nomas, sieviete ar jauku balsi, paziņo ka mums ir atnākusi trīs sodi 100€ vērtība, ka mūs noķēra fotoradars, un ir jāapmaksā sods līdz 22/10/2020, es pateicu ka mums ir ķīlas nauda 100 eiro, lūdzu samaksājiet nī ķīlas naudas, mēs tak atstājam fotoradariem kā manam vīram, tas vīrietis (neatceros viņa vārdu) pateica kad veda viņu uz lidostu. Sieva Saka ka nevaram paņemt naudu līdz kontrakts nebeigsies, kontrakts beidzas 18/10/2020, kur ir nauda? Viņiem vajadzēja mums atdot vai samaksāt sodus, nē viņi izdarīja tā, itkā mēs nokavējām maksājumu, un pēc kontrakta ja mēs nemaksājam sodus, ķīlas nauda to nesedz, mēs vēl viņiem parāda palikām, un sods atnāca no policijas. Nu nav blēži? Sev ķīlas naudu savāca un mums vēl sods jāmaksā, kā tā var? Lasīju atsauksmes, ne tik mūs tā apčakarēja, vajadzēja uzreiz lasīt, nevis pēc tam, mūsu kļūda. Ejiet garām šim kontorim,
nervi svarīgāki.

Papildināts Elina Aghaghiri Pavlova 26.11.2020

Problēma ir tāda , ka viņi vēl mums ko raksta un apsūdz, vispār kaunu pazaudējuši? Samaksājiet sodu, zagļi, un viss lieta atrisināta , nevis kaut ko rakstiet mums.