www.sudzibas.lv SIA "AMI" Maldinošs uzraksts

SIA "AMI" - Maldinošs uzraksts

Uzmanieties iepērkoties sieviešu apģērbu veikalā, kas atrodas blakus trolejbusu pieturai pie kādreizejās "Rīgas Modes"!
Precēm, virs kurām karājas uzraksts "Akcija", nav nekādas akcijas cenas vai tml. atlaides. Tā ir vienkārši klientu krāpšana.

Iespējams, ka veikalā strādā slinkas un neizglītotas pārdevējas, kuras nevīžo sakārtot preces akcijai atbilstošos nodalījumos, un nesaprot kā izturēties pret klientu, ja ir radies pārpratums.
Neviensa no 16.10.2008 strādājošām darbiniecēm pat nedomāja atvainoties un viena pat atļāvās paņirgāties, kad prasīju "atsauksmju grāmatu".

V

E endrju 17.10.2008

Mja šajā ne visai vieglajā laikā daudzi paliek īpaši riebīgi;)

V Valdis 08.05.2021

Jūs nepareizi norādījāt uzņēmuma nosaukumu. SIA AMI nodarbojas ar industriālo automātiku un metālapstrādi.

H Helsu 08.05.2021

Si sudziba ir rakstīta 2008!gada... 😁