www.sudzibas.lv SIA "AMG Vollars" Cilvēku apšmaukšana ar darbu ārzemēs

SIA "AMG Vollars" - Cilvēku apšmaukšana ar darbu ārzemēs

Firma veic darbā iekārtošana pie ārzemju partneriem tādās valstīs kā Īrija, Anglija, Kipra (tās grieķu daļa), Grieķija, Nīderlande.
Uzmanieties no šis firmās jo tā sola darbu un labus dzīvošanas apstākļus attiecīgajā galamērķī, taču nonākot galā viss ir gaužām bēdīgi un tu esi ta teikt apkrāpts un apšmaukts un nakās dzivot antisanitāros apstākļos kā arī strādāt kompānijā kura ir pilnīgi vienaldzīga un ignorējoša attieksme + cilvēktiesību ignorejoši apstākļi.
Uzmanieties no šis firmas!

J

G Gints 16.02.2009

Jā īstais kantoris.Paši nesaprot ko dara. Starp citu kantora vadītājai deretu pārbaudīt valsts valodas prasmi. Līgumā pārdesmit gramatikas kļūdas atrast var, ko nu vēl par pārējo...
Uzticība 1(5 baļļu sistēmā)
Kompetence 0(5 baļļu sistēmā)
Attieksme -5

Kopā -4

S sanita 18.02.2009

Pilniibaa piekriitu rakstiitajam, pati arii novembrii caur so firmu braucu itkaa stradaat, bet rezultaata man vispar nebija darba un tapat vel kadiem nabaga 7 cilvekiem.Tagad ciinisos ar so firmu, lai atgutu savu naudu, jo par krapsanu es netaisos maksaat.
NEKADAA GADIJUMAA NEUZTICATIES SAI FIRMAI, VINJI RUNAA SKAISTI, BET TAS PAT UZ PUSI NAV TAA, KAA VINI TO PASNIEDZ.

J JanisBariss 25.02.2009

Nekādā gadijumā nesaistieties ar š o firmu, jo viņi ir krāpnieki vārda tiešākajā nozīmē.Šai firmai ir tiesības darbā iekārtot tikāi Kiprā nevis Lielbritānijā un Īrijā, ko viņi ceņšas darīt.
Vadītāj arī latviski š'vaki runā, un līgumu nevar uzrakstīt bez kļūdām.
NETICIET ŠAI FIRMAI.

I Ināra 27.02.2009

No šīs firmas braucu strādāt uz Angliju, tagad strādāju Kiprā. Gan toreiz, gan tagad esmu ļoti apmierināta ar darbu un dzīves apstākļiem! Arī mani paziņas ir iekārtojušies darbā ar šīs firmas palīdzību Nīderlandē un arī ir ļoti apmierināti! Protams, visi cilvēki nav vienādi - vienam ir labi, citam gluži pretēji. Es, ja vēlreiz došos strādāt uz ārzemēm, izmantošu tikai AMG Vollars firmas pakalpojumus!!!

S sandrux 04.03.2009

Tagad vispar neko nevar saprast kamer pats neaizbrauksi tikmer neuzzinasi ka ir patiesiba!
Ja firmaa strada spekulanti tad kaada suda pec ta firma vel pastav un neviens neko nevar izdarit lai firmu likvidetu?
Ja tas ta ir tad vai nu musu valsti un citur ir SUDIGA likumdosana utt. vai ari es neko nesaprotu.

V Viktorija 01.04.2009

Mana masa aizbrauca caur šo firmu strādāt uz Ķipru un citiem iesaka tagad izmantot tikai AMG VOLLARS pakalpojumus!

A alta 23.04.2009

в настоящее время эта фирма оказывает посредические услуги по трудоустройству в Нидерландах на обработку мяса. Кто с этим столкнулся, какие отзывы

I Ingrida 21.05.2009

Iekartojos darba caur so firmu un esu loti apmierinata gan ar attieksmi gan ar rezultatu. Noteikti brauksu uz arzemem vel un obligati izmantosu tiesi AMG Vollars palidzibu. Mana masa ari jau 2 reizes izmanoja Vollars pakalpojumus un izmantos vel. Starp citu ari Anglijaa starp darba deveejiem ir cienjaa cilveeki kas cakli straadaa.Bet ja neesi pieradis pie fiziska darba un nepatiik taadu dariit tad labak nebraukt jo arii tur visur ir komandas darbs un kapec gan citiem butu kada vietaa vairaak jaastraadaa ja alga taada pati.

J Jurij 21.08.2009

god nazad ezdil 4erez etu firmu v angliju.Vsje o.k bilo.Rabota, zilje-vsje kak govorili.Vstretili v aeroportu-dovezli do mesta.So vremenem sdelali vse bumagi-o4enj dovolen.A vesj negativ piwut libo konkurenti, libo neuda4niki i obizennije po zizni.

S svetlana 27.08.2009

sdesj prekrasno vidno cto pozitivnije komentariii-pi6et soma firma, tak kak kuca o6ibok na lati6skom jazike, sdesj srazu vidno cto ne lati6 etio pozitivnije teksti pisal.tak cto ljudi ne verti etim firmam-0uciti anglijskij i edti sami v stranu gde xotite najti rabotu, po specialnosti i so znaniojem jazika zaprosto mozno ustroica cere anglijskuju firmu-i ona ne beret deneg za trudoustrojstvo!!!

V Valdis 05.02.2010

Man tik smiekli uznak par to firmu:DDD protmas savi darbinieki atstaj labas rekomendacijas jo tik uzkritoši savu firmu ar lieliem burtim neviens nerakstitu un vel viens akmens :DDD citeju (Mana masa ari jau 2 reizes izmanoja Vollars pakalpojumus un izmantos vel) kas tas tads??? TUR Firma aizbrauc atpusties un verreiz brauksu :DDD ja cilveks brauc stradat kamdel vel reiz izmantot, jo pieredze ja jau jabut sen ka iekartoties Anglija, kaut vai gadu pastradot un nemaksat firmai par pakalpojumus... Labas atsauksmes ko darbinieki raksta, paldies vismaz smaids uz lupam :))))))) jau raksta, znacit ir vieniem p...c nevar klientus dabut :D

R Rihards 08.02.2010

viniem licenzes nav. taa kaa navo ko tur mekleet. pie visa arii LAtvijaa tads pats variants. mana draudzene gribeeja caur šīto firmu atrast darbu viņai pateica ka jāsamaksa tik un tik un Jūs būsiet mūsu datu bazē internetā. uzreiz var saprast ka viņi melo!