www.sudzibas.lv SIA ''ALVIMA'' neizmaksa visu naudu

SIA ''ALVIMA'' - neizmaksa visu naudu

Neisaku iet stradat SIA''ALVIMA'' medz nedamaksat naudu pa nostradatam stundam.Mani piesmauca.

I

D Dīdī 18.08.2010

A kāds tai būdai ar to sakars?

R rihard 20.01.2011

nu tam gan es neticu, gan jau ka pats biji kko sačakerejis lai teu uztaisitu atvilkumu jo es tur nostradaju gandriz gadu un nekadu problemu nebija. aizgaju no turienes tikai tadel ka nevareju pavilkt arod vidusskolā pedejo kursu un darbu kopa. bija jaizskiras par vienu no tiem. un ja es pareizi atceros tad tu uzsaki stradat kad es jau taisijos iet prom.

J janis 04.02.2011

Mani ari apsmauca un pie tam uz loti pieklajigu summinu un ta nau pirma reize ir loti daudz dzirdets par so firmu ja ta var teikt to vien mak ka tikai solit bet ka jamaksa ta cus ja un nepietiek vel ar to ka vini ta jau maksa mazas algas tad vel ari tas neizmaksa.

A a.b. 16.03.2011

Otro komentaŗu ir rakstījis pats īpašnieks almants reinbergs vai viņam pielaizīta persona, tas par 100 %

Fotogrāfija ir alvimas stroika mālpilī, laikam sociālais nams.

Naudas atvilkšana šī kantora īpašniekam atkarīga no garastāvokļa, vienkārši regulāri patīk paņirgāties par strādniekiem, zemisks tips. Labajos gados vīņš vispār bija palicis bez strādniekiem, bet tagad izmanto ekanomisko situāciju, lai apmierinātu savas zemiskās tieksmes.

var iet strādāt tikai pie galīgas bezizejas, bet ja ir izvēle, tad labāk par mazāku samaksu citur, jo beigās tāpat saņemsat alvimā mazāk.

S Sanita 22.10.2011

Labdien! Gribēju atrast vairāk sūdzības par firmu Alvims. Tomēr sanāk, ka man arī gribas pasūdzēt. Man ļoti žēl, ka mans vīrs strādājot šājā firmā atklājis, ka maksā maz un pat nemaksā pat solītās dienās. ļoti bezkaunīga situācija, atklājot, ka priekšņieks regulāri meklē strādniekus, un rezultātā pēc tam strādnieki aiziet no viņu firmas, atklājot, ka tur valda ... pat negribas teikt. Man ļoti žēl cilvēku, kas tur strādā!

B bijušais alvimietisw 16.10.2013

Attieksme ir necilvēcīga. Gribētos pajautāt priekšniekam Almantam Reinbergam, vai viņš ir galvu pārbaudījis pie mediķiem. Brīžam ir pilnīgi neadekvāts.

A Alvimas stradnieks 24.01.2014

Es arī pārbaudiju uz savas ādas kā ir sadarboties ar Almantu.
Sākot strādāt vienojāmies par darba samaksu, bet kad pienāca saucamā algas diena tad Almanta teiktajai darba algai palika tikai pāri tukši vārdi tādējādi apšmaucot mani un mūsu strādniekus par vairākiem tūkstošiem, teikdams ka lai ejot un sūdzot viņu Valsts ieņēmumu dienestā jo viņš esot izpildijis visus līgumā rakstītos punktus...
Pirms ejiet strādāt uz Sia Alvimu padomājiet vai tas ir to vērts izdevīgāk ir sēdēt mājās bez darba nekā strādāt pie ALMANTA REINBERGA.

T taisniba11 09.06.2014

Pilniga taisniba, ka Alvima ir piekopusi strategiju apkrapjot stradniekus, tapec ari viniem nav patstavigu darbinieku. Viss ieprieks minetais ir taisniba, vienojas par vienu summu, kad darbs izdarits tad ir pavisam cita dziesma. Pirms sakam stradat pie Almanta, ceelam gaisma tiesi so, sudzibas uz firmu, par kuram vins loti brasi attaisnojas. Principa, neieteiktu tur iet stradat pilnigi nevienam. Almants ir glumsh tips, kuram patik apkrapt cilvekus.

J janis andersons 07.09.2015

alvima - šokoladņiki, ļimonadņiki, izmantotāji doskonaļno, neejiet tur strādāt, almans reinbergs ir glumš pimpis .

Esiet uzmanīgi no šī Almanta Reinberga! Algas nemaksā, šmaucās, nepilda līgumā saistītos pienākumus,neievēro termiņus.

I ingus 24.01.2018

Tas,ka neizmaksā algas kas ir nopelnīta ir pilnīga patiesība un iesasu neielaisties ar alvimas īpašieka dēlu Dāvi viņš ir viens no krāpniekiem

A alvims 01.04.2023

Arī man bija tāda izdevība kādu īsu laiku pastrādāt šajā uzņēmumā.Nenoticēju šieit rakstītam un devos darba gaitās uz alvimu.Tā nebūs sūdzība bet info tiem kas vēlas tur strādāt un citiem viņu sadarbības partneriem un piegādātājiem.alvimas birojs ir ēkā kas nemaz nav nodota ekspluotācijā ūdensvads un kanalizācija ēkai pieslēgts nelikumīgi.Daļa autoparka reģistrēts LT tie auto ir bez teh.apskates un iespējams bez apdrošināšanas.Tiek nodarbināti cilvēki bez darba līgumiem vai līgumos norādītas min.algas un pārējais komandējumu nauda.Tādi vārdi kā roku mazgājamais līdzeklis,papīra dvieļi,aptieciņa,darba drēbes un viss kas saistīts ar darbinieka labsajūtu ir uzņēmumā svešvārdi.Uzņēmums nemitīgi meklē darbiniekus tiek solītas normālas darba algas un fantastiskas perespektīvas bet pēc laika tev pasaka kad tādu algu nevar maksāt un tu esi pārāk dārgs priekš šī amata nodiedot dziesmu kad ir cilvēki kas to darīs trīs reizes lētāk.
Ja kāds vēlas tur pastrādāt mēģiniet bet es neiesaku un ticiet tam kas visos komentāros rakstīts tā pa lielam ir taisnība.