SIA ALVA AUTO AUTOSERVISS - SLIKTS SERVISS

Biju servisa SIA ALVA AUTO pēc adreses Rīga, Krustabaznīcas 9a.
Auto bija remonts priekšejais gultnis un granāta vienas puses. Par darbu parasija 150lvl, pēc diviem mēnešiem tas pats gultnis un granata atkal nojuka..Esmu šoka , tad tiešam izdevīgak ir taisīt kaut kur laukos par pusi zemāku cenu un iespējams labāku kvalitāti.

D

Dannii Disaster 03.03.2013

Nu, var jau buut, ka kaadam 2013. gada Lamborghini..., bet vispaar taads darbs vienkaarshi nevar maksaat 150Ls!!! Nomainiit gultni - 10-15Ls (par darbu) un taa pat arii granaatai. Gultnji un granaatas nemeedz maksaat vairaak par 20Ls (kaa kurai mashiinai). 150Ls es tur nekaadiigi neredzu.

Man pashai arii ir bijusi slikta pieredze vairaakos autoservisos Teikaa, ieskaitot to, kas atrodas dazhus metrus no Alva Auto - nekad to neaizmirsiishu! Esmu ljoti dusmiiga uz servisiem, kur kraapj sievietes!

Bet man liekas, ka taa Alva Auto servisa tur nemaz vairs nav. Es tur biju nesen - tagad tur kaut kaads veikals.

Naakamreiz brauc uz manu servisu - tu pat netaalu (Krustabaznīcas 9), celja galaa, aiz sarkanaas eekas. Tur staadaa normaali meistari (nevis kaut kaadi dzeeraaji vai kraapnieki), un arii attieksme un cenas ir labas. Galvenais, ka nemaana sievietes!

D devilito 03.03.2013

nu Es biju taja servisaa, kur tiesi preti ir baseins...
es jau samekelju uzticamu draugu, kas par darbu neprasis neko:)

K Kasparaitis1964 06.07.2021

Sitie krapnieki tagad strada augstrozes iela zem tilta, ar jaunu nosaukumu, bet kvalitate veca. Naudu gan prasa lielu, bet neko nedara.