SIA Alise L - Krāpšana

Piektdien pamanīju, ka uzņēmums maina savu autoparku un gatavi pārdot vecās mašīnas, lai būtu rokasnauda jaunu iegādei. Tikos ar firmas pārstāvi, kurš apstiprināja, ka mašīna pirms pārdošanas bijusi servisā, kur veikta mašīnas pilnā pārbaude un nekādi bojājumi netika konstatēti. Izbraucu ar mašīnu, neko nejutu un biju gatavs viņu iegādāties. Tajā pašā dienā vēlāk jutu, ka mašīna negribīgi startējas, zvanīju pārdevējam, kurš tēloja, ka viņam tā ir pirmā dzirdēšana, mašīna vienmēr darbojusies bez problēmām utt. Nākamajā dienā no rīta viņa atkal darbojās, bet vēlāk vairs viņu vispār nevarēju iedarbināt, stulbākais, ka šajā ''siltajā'' laikā ar mazu bērnu paliku praktiski ielas malā nevarot mašīnu vairs izkustināt, vēlāk auto nogādāju servisā, kur vel jo projām nevar atrast vainu. Centos atkārtoti sazināties ar pārdevēju, bet ne uz telefona zvaniem ne īsziņām nekādu atbildi vairs nesaņēmu. Skaidrs, ka mašīnu ismērēja un par defektu zināja, būtu kaut godīgi atrakstījuši ar kādu defektu mašīnu man iesmērēja, lai saprotu, ko darīt tālāk. No viņa sapratu, ka plāno pārdot vairākas mašīnas, ja arī par to nemeloja, tad ceru, ka kāds potenciālais auto pircējs ieraudzīs šo sūdzību un neielidos tā pat, kā es. Firma stāsta brīnumus un cenšas iesmērēt mašīnas ar defektiem un pēc tam neliekas vairs ne ziņas! Nu jau neko mainīt vairs nevaru, ceru, ka uz viņiem neuzrausies arī citi un ticēšu bumeranga likumam!

K