www.sudzibas.lv SIA "ALDEMS" Nelaipna apkalpošana, kvalitāte - "zem jūras līmeņa"

SIA "ALDEMS" - Nelaipna apkalpošana, kvalitāte - "zem jūras līmeņa"

Sveiki! Vēlējos Jūs informēt par Interneta pakalpojumu sniedzējiem - ALDEMS! Šis kantoris ir tas - kuru nekad mūžā nevianm neieteikšu. 1. Visi krievi un runāt ar viniem Latviski ir grūti.
2.Attieksme ir - pretīga!Sēž ai savas stikla sienas un pretīgi smaida un neko nesaprot no lietas būtības.
3.Lai atteiktos no interneta = jāziņo mēnesi iepriekš, jo lūk tas ir tik grūti pārtraukt savienojumu, ja jau vairs nelietoju šo pakalpojumu. 4. vēlreiz par attieksmi - nebūtu priekša tā stikla siena, drošvien, ne viens vien būtu ar kko metis divām "gudrajām"!

H Happy 28.02.2010

Man vasaraa buus jau 2gadi kops aldema pakalpojumus nelietoju jo bija taas pasas probleemas!

I I 09.04.2010

Aldems - sūdu bedre. Ne tur ir gudri sistēmas administatori, ne gudri telefona operatori. Internets neiet ik pēc nedēļas, vienīgas šāda veida problēmas risinājums - "uztaisiet restart, paskatiet, vai kāpņutelpā ir elektrība, izraujiet un iespraudiet i-net vadu" utt. Bet GALVENĀ problēma - kad ir uzstādīts Windovs 7, tad i-nets var "gļučīt". Spriediet paši!

D Didii 23.09.2010

Lietoju Aldemu jau gandrīz 2 gadus un neko sliktu nevaru teikt... Pa cik cenšos atrisināt visas man radušās interneta problēmas mierīgā tonī, tad arī viņu attieksme ir tāda pati. Man pat otrā dienā pazvanīja un pārjautāja vai viss ir kārtībā ar internetu un vai viss iet. Internets nekur nepazūd, vienīgi kaut kad pēc pērkona negaisa uz laiku bija pazudis. Bet problēmas tak gadās visiem. Ja kādam vāji nervi, tad paši vainīgi, ka ir atkarīgi no interneta un pat pusstundu nevar bez tā iztikt.

+ ++++ 06.08.2011

vispār jau dažus gadus lietoju šo netu, man ir tieši tās pašas problēmas - valodu barjera, apkalpošanas kvalitāte utt.
nets ir normāls, bet kad sāk "čakarēties" tad nu bez nerviem var palikt ... liekas ka nevienam tavas probleemas neintresē... un atrisinājums kamēr vinji atbrauc un paskatās ir ilgs un vispirms jau ir bez maz vai jāizlūdzas lai kāds vispār atbrauktu ... un ja tas veel ir sesdienā vai svēdienā, tad vnk neceri ka kāds vispār tew palūdzēs ... Sūds ne nets !!!