SIA AL īpašumi - krāpnieki

Šī firma un pats Aivo ir krāpnieki, nekad viņiem neuzticaties, ir piekāpti vairāki man pazīstami cilvēki un es pats tiku mēģināts piemānīt tirgojot īpašumus, kas vispār nav tirdzniecībā tādējādi mēģinot izmangot naudu par preci kuras vispār nav.Esiet uzmanīgi, ja ir tikšanās ar jebkuru šīs firmas darbinieku, jo īpaši ar Aivo.Viņš ļoti saldi mēģina pierunāt solot visādus labumus, cenšas visādi izdabūt naudu no kienta pirms darījuma, vadā pa ēkām, kuras vispār nav pieejamas.

R

A Aivo 11.02.2010

Šī sūdzība nav patiesība. Es ar klientiem nestrādāju. Pirms tiek rakstīta sūdzība, būtu jānoskaidro, kā sauc firmu. AL īpašumi nav SIA, bet gan IK; tas nav būtiski, tomēr būtu jāzin, kas ir krāpnieks. AL īpašumi ir tendēts uz dzīvokļu īri, nevis uz pārdošanu. Pirms līguma parakstīšanas un dzīvokļa izīrēšanas, nedz es, nedz mani darbinieki nav ņēmuši naudu no klienta; tas notiek tikai pēc līguma parakstīšanas. Jūs apgalvojat, ka klienti (tai skaitā arī Jūs) tiek vadāti pa neesošiem objektiem, taču nav iespējams parādīt objektu, kurš neeksistē. Šeit saskatāmas pretrunas. Šī sūdzība ir meli un nepatiesa apvainošana.
Ja tev rakstītāj ir pretenzijas pret manu kompāniju laipni esi gaidīts Lāčplēša ielā 112a-31 vai mans telefona nr. 29882280
Domā ko rakti un ja tie vēl ir meli. Pasaulīte ir maziņa.

J Janis 26.07.2010

Sūdzība ir patiesa! Nuzķerieties uz šo krāpnieku. Esmu vēl viens, kas iekrita uz viņa solījumiem un saldajām frāzēm! PIlnīgas muļķības.
Kad vēlējos izrēķināties - telefons nebija ieslēgts un pats Aivo kaut kur bēguļojot slēpas!!!