www.sudzibas.lv SIA "Aips" autobusos ir auksti

SIA "Aips" - autobusos ir auksti

Es šorīt braucu ar autobusu no Bauskas uz Rīgu- maršruta nr. 748058, Konduktors 000417, ar atiešanas laiku 7:20 no Bauskas. Autobusā uz kājām pūta aukstu gaisu- man pārsala kājas un līdz ar to man pašai bija auksti visu ceļu. Un vēl līdz šim brīdim, izdzerot vairākas tējas, man salts kāja, kaut esmu siltās telpās!
Lūdzu parūpējieties par savu klientu ērtībām!

J Juris69 26.01.2012

Es laikam nekad nesapratīšu, kāpēc problēmu nevar risināt uz vietas, kāpēc nevar aiziet pie šofera pajautāt, kas par problēmu, bet uzreiz jāraksta sūdzības te vai uz biroju.Tas tāpēc, ka daudzi cilvēki patiesībā ir zaķpastalas, nespēj paši risināt problēmas.Jāpasūdzas anonīmi, internetā, pa telefonu vai rakstiski.Rakstītāja, cik skatos, vismaz pirkstus nav nosaldējusi, ja jau var klabināt pa klaviatūru.
Ne jau šoferis speciāli tagad saldēs pasažierus, pie tam, ja salons auksts, tad arī diez ko silti nav pie šofera.Zinu, jo pats strādāju uz autobusa(citur).

J jurissoferis 29.02.2012

Bauskas autobusu vadītāji personīgi neatbild par temperatūru autobusā - viņiem ir vienalga vai ir par karstu, vai aukstu. Viņi tikai brauc. Viņi neatbild arī par to, ka maršrutā Bauska- Emburga-Rīga bieži ir mazs busiņš ar 0, 5 vietīgiem (ļoti tieviem cilvēkiem)plastmasas sēdekļiem un stāvvietām ar galvu griestos pa zemes ceļu braucot, ne arī citām nebūšanām. Noplāta rokas, ko tad viņi...Ja būtu kā iepriekšējiem Bauskas maršrutu apsaimniekotājiem autobusā pie sienas informācija ar telefona Nr, dispečeriem un īpašniekiem, tad jau varētu sazināties pa tiešo un nebūšanas novērst. Nebūtu jāraksta te komentāri.

D Dax 29.02.2012

Priekškam tādi upuri-visu ceļu salu un cietos, lai tagad uzrakstītu sūdzību?Mēle tak nebij sasalusi stīva, lai pateiktu šoferim, ka salonā auksti.

M meitene 12.03.2012

Pie tā, ka autobusos ir auksts nav vainīgi šoferi! Neticu, ka viņi speciāli slēdz auksto gaisu, lai pūs pasažieriem! Iespējams, man vajadzēja iet un šoferim sūdzēties, bet ir bijuši gadījumi, kad šoferi tā atbild, ka visa diena ir sabojāta un pēc tam domāju "labāk būtu klusējusi"!
Un šis nav vienīgais gadījums, kad autobusos cilvēki salst nost! Piemēram, šī paša SIA "Aips" autobusos no logiem pūš! Un kāda jēga iet sūdzēties šoferim? Viņš logu līmēs ciet??? Tas ir jādomā SIA "Aips" vadībai! Tādēļ ir šeit sūdzības, nevis pie šoferiem!