sia. AILE

Sveicināti. Neiesaku nevienam dzīvam cilvēkam doties darba meklējumos uz SIA AILE, jo jūs izkatīsieties sliktāk par bomžiem un par jūsu veselību te neviens nedomās, šaubos ka tādos darba apstākļos var ilgi novilkt!!! Tā kā firma sevi baigi reklamē savā mājas lapā www.aile.lv, ka te viss ir viskrutākajā kārtībā, tā nav, ne veselības apdrošināšanas, ne citas elementāras lietas, kur nu vēl par izaugsmes iespējām-vispār jāņirdz , arī algas nav augušas, bet, tik salīdzinoši inflācijai valstī, ir krietni nolaidušās, neiet runa par augšā sēdošajiem!!! Tā kā iesaku iet uz Tapeksu, būsiet tīri, ar sausām kājām, veseli un nauda arī pietiks ēšanai!!! Meistara tīklu ar var pareklamēt, sūdīgākus veikalus nevar atrast, jo saimnieki ir vieni un tie paši, no tā viss ir secināms!!!

K

S Santa 05.03.2006

zini, vienmeer un visur var atrast suudiigus veikalus. starp citu ne visiem meistars tiiklaa iekljautajiem veikaliem ir viens saimnieks. mulkjiibas! un tapekss nav labaaks! ar sevi reklamee, bet cilveekus maana. un kaa veel! da pusi prec u citur var atrast bez akcijas cenaam leetaak nekaa tapro tiiklos ar visu atlaidi! paskatieties apkaart!

J Jānis 22.04.2006

Par Tapeks, gribu pievienoties LABAJĀM atsauksmēm, ir nācies pastrādāt visādus darbus un arī par pārdevēju būvmateriālu tirdzniecības veikalos. Nevienu netaisos aplikt, visur jau savi plusi arī bija, bet Tapeksā ir OK, tiešām tīri, kājas sausas un paēdis. Te ir laba attieksme pret darbiniekiem, pats esmu pacēlies amatā samērā īsā laikā, ja strādā tad arī piķīti var nopelnīt. Forši ir tas, ka ir padomāts par apmācību speciālistiem, nav pašam jāizzīlē - ko un kā darīt. Nu prasības arī, teiktu pat, diezgan augstas - luni nepadzīsi, bet te to pasaka uzreiz:"ja strādāsi Tev būs, nestrādāsi - nekas nesanāks." Man patīk, nezinu kā citiem.