SIA Agars - Krāpšana

Uzmanieties no krāpnieka ar vārdu EDGARS no SIA "AGARS". Viņa E-pasts: [slēpt]@inbox.lv;
mobilais tālrunis 27792758.
Saskaņā ar vienošanos veicu tāmēšanas darbus, bet maksāt negrasās. Izdomā visādus ieganstus, neatbild uz telefona zvaniem.
Vārdu sakot, nekādā gadījumā neticiet šim krāpniekam.

S sandra 01.09.2011

...pats vainīgs, ka uzticies visādiem šarlotāniem, vai arī skopais maksā divtik!Ir taču tik daudz pazīstamu kompāniju, kuras veiks visa veida tāmēšanas darbus!

E EDGARS 09.09.2011

Jūs tā saucamais tāmētēj AIVAR, par tāmētāju saucas cilvēks kurš tāmē tiešām profesionāli par šābrīža izcenojumiem, nevis pārkopē no valsts noteiktās būvizmaksu lapas. Tātad par krāpnieku ir jāsauc tevi pašu.

A aIGARS 13.09.2011

Tu stulbais tāmētāj, KĀPNIEKS esi tu pats, pazīstu SIA AGARS jau sen un PERSONĪGI ar EDGARU, tādus kā tevi kas reklamējas kā tāmētājs ar pieredzi vaidzētu aizliegt ar likumu, jo gribi izkrāpt naudu par neko, esot tāmējis tāmi, smiekli nāk. Cilvēks gados bet tik dumš...

B bebris 25.10.2012

Ja vins ir ritigais apisejs(Tadus ka vinju vajag sist un mercet)
Tas ir javnais vinja numurs 29558836

B bebris 25.10.2012

Ja vins ir ritigais apisejs(Tadus ka vinju vajag sist un mercet)
Vinja jaun mob num 29558836