SIA "AG E-MARKET" (www.tet.lv) - Nesūtiet tur neko!

Tiešām gribās, lai šajā veikalā neviens cilvēks neiepērkas. Jo apkalpošana tur nekāda.Sūtīju preci ar priekšapmaksu. Jau neatceros, vai pēc nomaksas vispār "izpeldēja" frāze "Tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu operators". Bet nesazinājās. Ne tuvākajā laikā, ne tālākajā. Nācās zvanīt pašai. Sākumā vispār izskanēja pārmetums, ka taču neesmu neko vēl apmaksājusi. Bet kad norādīju datumu, tomēr sameklēja, ka jā, nauda bija saņemta jau pāris dienas atpakaļ. Tālāk kārtējais solījums, ka tuvākajā laikā operators-kurjers sazināsies. Un atkal klusēšana. Atkal nācās pašai zvanīt un tramdīt, kas tur par lietu. Beidzot vairāk nekā pēc nedēļas pēc kārtējā zvana tomēr preci piegādāja.Man liekas, ar tādu attieksmi pret klientiem e-veikals nedrīkst eksistēt. Tā kā ja nevēlaties visu laiku zvanīties par to, kur un kad būs Jūsu jau apmaksātā prece, un ja nevēlaties visu laiku būt neziņā par to, pēc cik dienām (nedēļām?) tiks piegādāts Jūsu pasūtījums, nepasūtiet neko www.tet.lv.

V

P Plaukšķis 16.03.2015

bet nu camoon, kas ir interneta veikals :D kad tu samaksaa vispirms un tad sanjem. vini vienk panjem tavu naudu pasuuta pashi pa leetaaku un starpiibu savaac :D