LV RU

AtrisinātaSIA "AEK grupa" - krāpšanās

Labdien!
Vēlējos informēt, ka pērnā gada otrajā pusē, vietējiem stādu audzētājiem nācās ciest zaudējumus no Jelgavā darbojošā uzņēmēja vai to darbinieka ĒRIKA KĀRKLIŠA kurš darbojās SIA "AEK grupa " un "Mītavas bruģieris" . Minētais darbonis, solot un apņemoties pildīt šos solijumus, iegādājies produktus objektu būvniecībai ... kad apmaksas laiki bij iztecējuši tupināja solīt... beigās izrādījās, ka kompānija uz kura vārda viņš saņēma materiālus bij faktisku un beigās arī ar pasludinātu maksātnespēju. Skumji, ka vienīgā atbilde par savu solījumu pildīšanu beigās bij : "Paši vainīgi, ka ticējāt man kā muļķīši.."..un smiedams iekāpa "svaigajā" džīpā neliekoties ne ziņas par desmitiem savu solijumu ..

Ar cieņu, Latvijas Stādu audzētāju biedrības valdes priekšēdētājs

Papildināts Rinalds 17.08.2017

Situācija ar šo uzņemumu un esosšo personu tika atrisināta vienojoties par mierizlīgumu, 2017. gada augustā, no kura izirietot esošā persona atlīdzināja zaudējumus par krāpšanos

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Rinalds 17.08.2017

Sūdzība veiksmīgi atrisināta 17.08.2017
Situācija ar šo uzņēmumu un esosšo personu tika atrisināta vienojoties par mierizlīgumu, 2017. gada augustā, no kura izirietot esošā persona atlīdzināja zaudējumus par krāpšanos

Ri

Komentāri (8)

Ko Kokss 07.01.2010

Vienīgais, ko šajā situācijā varu ieteikt, ir sagaidīt šo cilvēku vārtrūmē!!! :)

Sa Santis 18.03.2011

Sveiki gribeju pateikt kautko jauku par ĒRIK KĀRKLIŠu un par vina firmu SIA "AEK grupa".2010 gada es saku stradat pie si uznemeja.vinam bija objekts Jelgavas psihatriska slimnica "Gintermuiza".Vins solija zelta dzivi ka viss busot nauda laika darbs bus katru dienu un bez nekadam aizkersanam.Taluk nostradaju nepilnu 4 menesus pie uznemeja ĒRIKA KĀRKLIŠA un sapratu ka jaiet prom no darba, jo sakas aizkere ar algu izmaksasanu.No sakuma kavejas pa 4 dienam un tad jau aizgaja pa nedelu un tad pa menesi, un vel jo projam neesmu snemis par pedejo nostradato menesi algu, ko vins sola no dienas uz dienu tajau 3 menesus.Un taluk tie ir vairaki cilveki kuri nav dabujusi savu nopelnito naudu ko stradajusi pie vina.Taka ja kads lasa so tad ludzu neiesastaties ar so uznemeju ĒRIK U KĀRKLIŠU un vinu firmu SIA "AEK grupa", ka ari neiet un nestradat pie vina.Paldies pa uzmanibu!

Vi Viktors 25.07.2011

Mūsu firma veica viņiem pakalpojumu 09.2010 samaksu gaidām vēl šodien. Lai viņiem veicas. Brīnums, kā vēl nav bakrotējuši, vizmaz reģistros vēl ir.

Zi Zintis444 22.08.2017

SIA "MITBAU AC" tāpat nav saņēmis samaksu par izpildītajiem darbiem.

Va Vaironds Bitenieks 19.07.2019

Sia Mitbau AC pieder tam pašam Ērikam.

ēr Ēriks Kārklišs 16.09.2015

IESAKU KĀRTĪGI IZVĒRTĒT VAI UZSĀKT SADARBĪBU !Ēriks Kārklišs arī manai firmai par sniegtajiem pakalpojumiem nav veicis samaksu. Pirms sākām sadarbību redzēju, ka ir ieraksti šajā portālā. Nodomāju- kam negadās, bet tagad arī es atstāju ierakstu par savu negatīvo pieredzi sadarbojoties ar Ēriku Kārklišu. Redzu ka viņam tāds biznesa stils, nesamaksāt, firmu likvidēt, ver vaļā jaunu un turpināt savu negodīgo darbību.https://www.lursoft.lv/adrese/tervetes-iela-263-jelgava-lv-3008. "AMG GRUPA" arī likvidējās. Tagad darbojas ar nosaukumu SIA "MITBAU AC". Kā tu Kārkliš naktīs guli, ka esi tik daudz cilvēkus apkrāpis, un piesavinājies viņu grūti pelnīto darba algu?! Viss tiek mērīts un svērts...gan jau, gan.

Zi Zintis444 22.08.2017

SIA "Zemgales bruģieris" sastopas ar negodprātīgiem pasūtītājiem.

Bu buvtehnikas 11.04.2016

SIA"Mitbau AC" un SIA"Mitbau AG", ir viens un tas pats uzņēmuma vadītājs Ēriks Kārklišs ar ko bija šoti negatīva pieredze - un naudu nav samaksājis vēljoprojām. Pagājušājā gadā ir dibinājis vēl vienu uzņēmumu SIA"Zemgales Bruģieris", kas turpina čakarēt gan PASŪTĪTĀJUS un APAKŠUZŅEMĒJUS ...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes