www.sudzibas.lv SIA ADS-Serviss Nepareizi uzlikta auto gāzes iekārta, auto sabojāšana

SIA ADS-Serviss - Nepareizi uzlikta auto gāzes iekārta, auto sabojāšana

ADS-serviss (Margrietas iela 7, Rīga) ir kantoris, kas ļoti pavirši uzstāda zemas kvalitātes iekārtas un par to prasot naudu kā par dārgu iekārtu. Un sabojājot auto neatzīst savu vainu. Bez tam krāpjas ar naudām nemaksājot nodokļus un nedod čekus. Manu auto viņi sabojāja tā ka uz benzīna vairs nestrādāja normāli. Protams vainu novērst viņi atteicās neskatoties uz to ka pie viņiem tika aizdzīta normāli strādājoša mašīna.
Tiem kam interesē detalizētāks izklāsts lasiet tālāk.
Viss sākās ar to ka sazvanījos, sarunājām ielikt iekārtu. Puisis pārliecinoši apgalvoja ka ielikšot vienas diena laikā, lai tik atvedot piektdien no rīta un līdz astoņiem vakarā būs gatavs. Nopriecājos, ka ielikšu gāzi un vēl atvaļinājumā varēs atpūsties un pabraukāt. Piektdien, aizbraucu ar bērniem uz Rīgu, nodevu māšīnu. Ar bērniem izstaigājam zoo, vakarā ap septiņiem zvanu viņiem, šie stāsta ka auto vēl nav gatavs, ka vienam darbiniekam palicis slikti utt., bet sestdien pēcpusdienā točna būs. Atnāk sestdiena, ap diviem zvana pats priekšnieks, stāsta ka auto nebūšot gatavs, ka manam auto(Ford galaxy laikam šausmīgi rets auto!) vajagot kautkādu speciālu trubiņu pagarinājumu, kas būs tikai pirmdien. Nu labi, sarunāju ka lai pie reizes nomaina arīs sveces. Nedirnēšu Rīgā karstā vasaras laikā, tāpēc ņemu bērnus, braucu ar vilcienu uz laukiem. Atnāk pirmdiena, šie stāsta ka auto esot gandrīz gatavs, tik sveces jānomaina, kuras būs tikai trešdien. Zvanu trešdien, šie stāsta ka auto tūliņ, tūliņ būšot gatavs, ka es droši varu braukt uz Rīgu pakaļ. Nu ko nesos uz vilcienu, braucu uz Rīgu. Atnāku pakaļ auto, auto noceļam no pacēlāja, esot jāaizbrauc vēl tikai pēc gāzes un jāveic kalibrācija. Pielaižam auto, auto pats no sevis noslāpst pēc pāris sekundēm. Mēģinam darbināt, bet piedodot gāzi auto slāpst nost un purinās. Divi pārgudrie meistari sāk pētīt, raut nost trubas un sveces skrūvēt ārā utt. Tad rauj nost benzīna sprauslām gāzes bloka elektrības vadus un liek orģinālos. Problēma nepazūd. Meistari kasa galvas un zvana kautkādam vēl gudrākam speciālistam konsultēties, kurš atsakās pie viņiem braukt jo esot jau vakars. Nospļaujos, saprotu ka auto nav braucams un ka nav varianti, tāpēc domāju kā tikt atpakaļ uz laukiem. Tad viņi saprata ka es dēļ viņiem velti esmu atbraucis uz Rīgu, tāpēc pats priekšnieks mani aizvedīšot līdz Tukumam. Tas bija vienīgais pozitīvais žests šai stāstā no viņu puses. Aizveda līdz tukumam. Nākamajā dienā šie zvana ka esot kārtībā,varot savākt mašīnu, uz gāzi ejot normāli, bet uz benzīnu raustās tāpēc ka man esot jāmaina svečvadi un degvielas sūknis. Nodomāju ka varbūt tiešām degvielas sūknis beidzās nost, vai degvielas filtrs ciet. Ja tas ir tā tad tā nav viņu vaina. Biju nogaidījies mašīnu, tāpēc nodomāju savākt mašīnu,kas īstenībā bija liela kļūda. Atbraucu pēc auto. Auto jau stāv pagalmā, it kā gatavs. Intereses pēc vēl paceļu kapotu lai apskatīties vai viss kārtībā. Skatos, nē, gāzes elektrības vadi nav notīti, plastmasas virs akumulatora arī nav,
rezervs riteņa nav. Eju samedīju rokā savas mantas kas mētājas servisā. Atnāk vēl džeks tīt vadus. Ejam norēķinamies, šie sadod man visādas garantijas lapas un lapas priekš csdd, un tai karstumā aizmirsu pat čeku paprasīt, kas bija lielākā kļūda, jo vēlāk nevarēju griezties patērētājos. Braucu uz laukiem, jūtu ka auto galīgi neiet. Vēlāk izrādījās ka viņi pat nebija vienam cilindram svečvadu uzlikuši kārtīgi. Pirms Tukuma iedegās check Engine lampiņa. Visu laiku metās mistiskas kļūdas. Kautkas nav tā kā vajag. Auto uz benzīna dodot gāzi slāpst un raustās.
Aukstai mašīnai vispār jātur pedēlis kamēr uzsilst līdz var pārslēgties uz gāzi.Pēc tam turpmākās dažas dienas apbraukāju vietējos speciālistus, nomainīju degvielas filtru un degvielas sūkni. Problēma nepazuda, raustīšanās palikusi. Saprotu ka viņu kautko sačakarējuši mašīnai. Braucu pie viņiem saku ka nav sūkņa vaina, ka viņi kautko sabojājuši vai nepareizi uzlikuši. Uz tādu apgalvojumu meistars vienkārši smējās un lepni atbildēja ka viņiem viss esot pareizi uzlikts un ka viņi jau 20 gadus liekot gāzes iekārtas. Šis kategoriski atsakās labot auto. Ja viņš labošot, tad maksāšot 10 reiz dārgāk kā parastā servisā. Izlamājos ar viņiem braucu prom. Pēc tam vakarā laukos uz bedres pats izpētīju ka viens gāzes sprauslas savienojums ar ieplūdes kolektoru ir galīgi slapjš un dzirdams ka sīc gaisu kautkur. Noķepēju sīcošo sprasulu ar hermētiņi, bet problēma nepazuda. Pēc daudzu meistaru konsultācijām, kur neviens neko jēdzīgu neatroda, beigās atradu pats savu labu gāzes meistaru kurš bija ar mieru remontēt ADS sastrādāto. Pirmkārt ADS meistari nebja spējīgi pievienot gāzes spraslas motora aukšā blakus benzīna sprauslām kā to visi liek. Kā jau minivenam grūtāk tikt klāt tāpēc šie no apakšas nodevuši ar bormašīnu pa ieplūdes kolektoru un tur pieskrūvējuši gāzes sprauslas. Lai tā gāze tiktu līdz cilindriem iestūmuši kolektorā garas trubas, kas sniedzas līdz pašām bendzīna sprauslām un traucē strādāt tām. Bez tam viņi izrāvuši gāzes sprauslām dīzes, jo laikam nav tā gāze gājusi tik tālu ar dīzēm. Trubiņas pie ieplūdes kolektora bija slapjas. Acīm redzot degviela tecējusi uz leju pa tām trubiņām. Bez tam tas viss atradās 5 cm no karsta izpūtēja, un meistars teica ka mēs varējām aizdegties jebkurā brīdī. Izmantots bija lēts leišu vadības bloks, kur pēc meistara apgalvjuma neviens normākls gāzes kantoris tādus neizmanto. Mans meistars pārtaisīja visu kā vajag normāli uzliekot sprauslas aukšā, blakus benzīna spraulsām un protams nomainīja arī to sūda leišu vadības bloku. Bija arī vēl viens brauciens uz ADS lai mēģinātu piedzīt naudu par viņu kļūdu labojumu. Protams tas viss bija bezjēdzīgi, jo viņi ateicās kompensēt manis notērēto meklējot vainu un kur nu vēl savas kļūdas atzīšanu.
Saviem draugiem es iesaku braukt ADS ar līkumu un meklēt normālu gāzes kantori.

K

M margondre 07.07.2014

Manai mašīnai uzlika gāzes iekārtu nesen, drusku raustās, kad pārslēdz no benzīna uz gāzi, bet citādi nekāda vaina.

U UldisA 08.07.2014

Nezinu kā ar gāzi, bet signalizācija Pandora man stradā izcili! Meistars izskaidroja visus sīkumus. Joprojam braucu, nekādu problēmu.