SIA, ''ABV plus'' , Auto ādas salona ķīmiskā tīrīšana - nekvalitatīvs serviss

Iegādājos Simplify.lv kuponu Auto ādas salona ķīmiskai tīrīšanai firmā SIA ''ABV plus''. Pirmkārt, jau zvanot uz uzņēmumu, ar mani runāja krievu valodā un ļoti lauzītā latviešu valodā. Tas vēl būtu mazākais. Uz vietas aizbraucot, mani apkalpoja aziātiskas izcelsmes vīrietis, kurš latviski nerunāja, piedāvāja runāt angliski vai krieviski. Turpinājām sarunu angliski. Tā kā mazgātuvē atradās cits auto, un par lielu izbrīnu aziāts lūdza, lai izbraucu šo svešo auto ārā un iebraucu tur savu auto. Kaut ko tādu pieredzēju pirmoreiz! Tā kā gribēju, lai manu auto iztīra, kāpu svešajā auto un prātīgi braucu ārā. Iebraucu savu auto, atstāju atslēgas un devos 2h pastaigā.
Gandrīz pēc 2h saņēmu zvanu, ka varu iet pakaļ auto. Aizejot konstatēju, ka auto paklāji vēl tiek mazgāti, bet pēc 5min varēju auto ņemt. Lieki teikt, ka paklājiņi vēl bija slapji un viens bija ar peļķi.
Ātrumā skatoties viss likās iztīrīts. Bet nu nelikās, ka būtu veikta ķīmiskā salona tīrīšana, tikai apslaucīts panelis, iztīrīti paklājiņi un bagāžnieks. Pēc ķīmijas nekas nesmaržoja, varbūt lietoja īpašu ķīmiju :D Jau braucot pamanīju, ka stūre ir tikpat tīra kā bija, tātad nemazgāta. Arī putekļi no starpām nebija iztīrīti.
Liekas, ka tas bija tīrīts ātri un nevīžīgi un bez ķīmijas.
Otrreiz tur nebraukšu! Citiem arī neiesaku.

F

K kerija111 09.04.2016

Un ko tad gribejat pa kuponiem, sen jau laiks bija saprast ka viss serviss un apkalposana par kuponiem bus daudz reiz zemaka limeni neka par pilnu summu. Es savu auto vispar baiditos atdot tirisanai iegadatu kuponos.. Es tagad pec ziemas gribu atdot auto uz kimisko tiritavu, es ljoti rupigi izverteju piedavato servisu, un tikai pec atsauksmem.

J Jancis2 11.04.2016

Arī tur biju ar kuponu.
Visiem, kas sola kārtīgu ķīmisko, tas arī ir jānodrošina. Ja pašam ir laiks un gana stipri nervi, lai čakarētos un liktu atsevišķas vietas pārtīrīt, mierīgi var arī apmeklēt šo vietu, jo cilvēki tur ir patīkami. Vienīgais, ka viens čalis tikai krieviski dragā.

Vedu uz turieni, jo primāri bija iztīrīt bagažniekam un krēsliem lielus pleķus, ko arī kārtīgi ir iztīrījuši. Dziļākajās starpās putekļi ir.
Sauss bija tikai šofera sēdeklis.
Jāvērtē pašiem :)

D Diana Norejka 05.03.2018

ужасный сервис обслуживания! не едьте туда! после хим чистки. не все пятна были выведены. работник не знает как отодвинуть сидения на вольво xc 90. до кучи посадил аккумулятор! пол плохо по полесошен.в дверях грязь как была так и осталась.свет в сервисе плохой по этому сразу все не увидишь. панель протерта разводами сделал еще хуже! развел грязь! на потолке как было пятно от колеса от велосипеда так и осталась.и до моего возращения он умотал куда то. осталась только секретарь или кто там. стала ему звонить и говорить так и так! он начал возмущаться что типо все помыл качественно и хорошо и то что панель шла в подарок. и посчитал резиновые коврики в стоимость.а некоторые места были даже не тронутыми