www.sudzibas.lv SIA "ABI MV" (Autogaz) Nekvalitatīvas gāzes iekārtas

SIA "ABI MV" (Autogaz) - Nekvalitatīvas gāzes iekārtas

Nevienam nekad neiesaku šo kaktu kantori. Uzstādīju autogāzes iekārtu. Pēc 3 mēnešiem sākās problēmas. Automātiski pārslēdzās uz benzīna padevi. Braucu remontēt, teica, ka es esot kaut ko ķimerējies, negribēja neko darīt par garantiju. Piedraudēju ar PTAC, it kā salaboja. Pēc mēneša sākās problēmas ar padevi, tikai šoreiz tā raustījās. Auto slāpa nost, paliku Salu tilta vidū. Ar evakuatoru aizbraucu pie viņiem, bet atkal mēģināja apčakarēt. Ar to pašu lamāšanos, draudiem ar PTAC panācu, ka sataisa. Protams, pēc dažiem mēnešiem atkal iekārta nobruka. Šoreiz aizbraucu uz citu servisu, man pateica, ka vispār esot brāķēta iekārta un remonts esot veikts "Makgaivera stilā". Protams, iekārtu nemainīja, un, tā kā pateicu, ka biju citā servisā, esot tur iekārta salauzta un pirms tam viss esot bijis labi. Beigās veicu brāķēto detaļu nomaiņu (300+ EUR) citā servisā. Ja vien jums nav vēlmes piedzīvot nepatīkamus brīžus, palikt bez auto un iztērētās naudas, saņemt samazgas sejā, ka pats esot visu salauzis, meklējiet citu gāzes iekārtu uzstādītāju! Turklāt kolēģim šajā pašā kantorī bija diezgan līdzīgas problēmas.

N NikitaLV 29.04.2015

Хочется оставить коментарий про AUTOGAZ.LV прочитав все это, даже после прочитанного решился на установку в их сервисе по причине близкого места жительства. Ставил у них газовую установку на два автомобиля BMW E65 4.4 и Lexus RX 300. Цена средняя по городу, возможность была договориться о приемлимой скидке за два авто. Самой установкой доволен, сделали все оккуратно, мои прозьбы выполнели. Перед тем как установаливать начитался информации в интренете. Было не легко решится на установку по причине отсуствия опыта езды на газу. В сервисе все рассказали, что и как работает и что надо ставить на такие авто. Обслуживание нормальное, видно люди имеют представление о газовых установках. На Lexus ставил уже как пол года назад все работает отлично, прошел все обслуживание по гарантийным обязательствам. Уже как месяц поставил у них на BMW, пока нареканий нет. Не знаю про другие сервисы, здесь все понравилось.