www.sudzibas.lv Ši-tcu suņu izmantotāja Sandra Stūrīte-Selikova

Ši-tcu suņu izmantotāja - Sandra Stūrīte-Selikova

Ķekavas pagastā dzīvo kundze gados vārdā Sandra Stūrīte-Selikova. Sapārojām ar viņas puiku savu kucīti. Viņa vienmēr prasa pretī kucēnu nevis naudu, jo tālāk šos kucēnus pārdod nevis atdod savām vecmāmiņām, kā sola. Viņa izrāda ļoti lielu necieņu, nepacietību un ir uzbāzīga rupekle. Ja kucēnu viņa nedabūs tad, kad viņa to noteiks, tad viņa, savos cienījamos gados Jūs sabiedrībā aprunās ar tik pretīgām frāzēm, piedraudēs nozagt un noindēt Jūsu sunīšus, panāks lai kaut kas notiek ar jūsu īpašumu, ar jums utt. Neiesaku nevienam ar šo veceni sapīties!

K

Komentāri (10)

P Psihs 27.12.2010

Nu ko lai saka, mazais Stūrītis-Selikovs izrādās zoofīls.Skumji.Bet domāju, ka puika pelnījis vismaz 2 kucēnus.Kā nekā tēvs tomēr.

K Katrīna 27.12.2010

Viņi viņus vaislē!

- -fantazy- 28.12.2010

Psihs- ar savu komentāru, Tu, parādīji savu intelekta līmeni! Redzams, ka tas ir zemu zem plintusa. Pieaudz!

K kinologs 28.12.2010

Es arī biju aizvedis savu kucīti pie viņas puikas, bet iznāca kaut kas jocīgs...

A Anna 28.12.2010

vai nav vienalga, ko viņa dara ar to kucēnu?Tu taču pati arī viņus pārdod.Tad par ko tu īsti sūdzies?

E Evuce 28.12.2010

Bļāviens tā bilde reāli iespārda...hahahah

S Silvija 30.12.2010

Kaut kāds briesmonis ne cilvēks, sieviete gados un melo acīs skatīdamās! Arī mums ir bijusi saskarsme ar šo te veceni. Vaišļotāja! Kauna nav darīt pāri sunīšiem.

S Silvija 30.12.2010

Kā vispār viņas kolēģi var strādāt kopā ar šādu cilvēku - briesmoni.

S Sala vecis 31.12.2010

Katrīna, tu vispār par ko te bazarē? Pati gribi ar savu kuci naudu pelnīt, kucēnus andelēt, bet par pārošanu negribi norēķināties. Ko tu domā, ka cilvēkiem darīt nav ko, kā tikai PAR VELTI tavu kuci apmierināt. Ej tu nost. Kur šitādi gnīdas kā tu vispār rodas? Nenorēķinies un pēc tam vēl nabaka ķotku internetā apdirs. Bikses nost un pa pliku pakaļu ar žagariem kārtīgi nodot, lai Jaunajā gadā tu šitādas cūcības vairs nedarītu.

S shaffarsmaikls 27.09.2012

Dzirdets shis gadijums, tikai lomas sajauktas- tieshi tu Katrínít esi tas meiténs ar múzhígi netíru múli-augusi nelabvélígá gimené, ar apshaubámas izcelsmes draugeli, kuram tápat ká tev, nekad nav naudas. Tavs shunelis tikai saucás shi-tsu- tev pat dokumentu nav no tás nekoptás kucítes- ká tu vispár uzdroshinies Sturites kundzi sheit tá nomelnot? Jums bija viss sarunáts-tieshi tu necélivairs telefonu, un slépies aiz aizskariem, kad pie tevis ciemos brauca, un tieshi tu sava profila draugos rakstiji: "pardod shi-tsu kucenus". Sturishiem vajadzeja tikai vienu kucénu audzinashanai- viniem nav jatirgojas ar suniem- vini pelna naudu stradajot, bet tu darbu pat redzejusi néesi, un brínies, ka ar netíru gími, kádam jáiesméré kucéni bez papíriem...zinu ka nav labi tá runát, bet es tev tavu nákotni divos teikumos varu uz priekshu izlikt- tu visu múzhu búsi netírs, nabadzigs meiténs, jo tev galvina nestradá nákotnes búvéshanai...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes