www.sudzibas.lv Si flesh work Neizmaksa cilvekiem naudu

Si flesh work - Neizmaksa cilvekiem naudu

Gribu bridinat tos cilvekus kas mekle darbu arzemes. Tatad ir sludinajums ka piedava darbu vacija. Galas fabrika. Tonies arena vacu uznemums bet zem vina ir apaksa polu uznemus un latviesu uznemums flesh woork. Prieksnieku sauc normunds alga uz rokas pec nodoklu nomaksas sanemsiet 1200 eiro no sis sumas jums atvilks 66 par iri 15 par internetu, dzivosiet 4 cilveki 1 istabina. Atvalinajumu naudu nesanemsiet jo to vins sev kabata ieliek ka ari ja nedod dievs saslimsiet bus pie jums klat un teiks kapec guli un neiet uz darbu slimibas lapu izmet ara miskaste. Jo vinam par jums maksa 15 eiro par 1 stundu bet jus sanemat 6 eiro stundu tapec ari dzen jus uz darbus pirmos 2 menesus naudu sanemsiet uz rokas jo papirus nesteidzas taisit atieksme ir ka pret suniem ne pret cilvekiem. Taka ja jums piedava darbu seit saja darba vieta padomajiet vai ir verts braukt.

Papildināts normuds 01.08.2017

uznemus atrodas reda weidebbruck

N

N normuds 01.08.2017

flesh woork

PilotsTims 01.08.2017

Noteikti jāņem vērā. Vai uzvārdu zinat šim Normundam?

PilotsTims 01.08.2017

Pat varētu ''īstā'' strādnieku blice aizbraukt tur un pastrādāt un gaidīt to brīdi, kad nesamaksā. varētu būt diezgan intresanta ekspedīcija.