www.sudzibas.lv shop internet slimiba darba laika

shop internet - slimiba darba laika

sudziba tada, bet neko nevar izdarit jo nauda katram vajag.. es stradaju viena firma. kapec prieksnieki tik riebigi var but? viena diena es dzirdu tadus vardus (JA SASLIMOSIET UN NEVARESIET STRADAT TAD SKAITIET JUS ESAT ATLAISTI) ka cilveks vares stradat ja slims ira? kapec neviens negrib saprast visiem dzive tikaj nauda ir galvenajs? iedomajieties stradat slims ar temparaturu 40.1, tas tipa iskatas ta tu slimo kaut vai mirsti bet darba jabud, un tagad tadi laiki ka prieksnieki izmanto situaciju jo nav darba latvija un loti gruti atrast un tapec jacies? uz manim turas visa gimene tas ir loti gruti man tikaj 21 gadi. ko jus par sito domajat?

A Aggressive 05.12.2008

Vispirms ir janoskaidro, vai jums ir darba ligums.

Ja ir, tad ir janem no gimenes arsta slimibas lapa un jasniedz daba devejam. Ja atsakas maksat un atlaiz uz si pamata, tad jaraksta pieteikums tiesa. Jus vinnesiet so lietu un darba devejs jums izmaksas gan slimibas lapu, gan algu pa visu periodu, kuru bijat spiests palikt bez darba.

Bet ja darba liguma nav, tad neko lidzet nevar. Cilvekam ir jazin savas tiesibas. Kaut gan ja ari bez liguma var pieradit, ka darba attiecibas faktiski pastavejusas, jums ir tiesibas versties valsts darba inspekcija.

J joko 05.12.2008

vēl jau ir lieta, vai visa alga kas nonāk jūsu rokās ir oficiāla.Un kādus nodokļus priekšnieks par jums maksā!

M max 05.12.2008

es oficali stradaju, un slimibas lapa nelidz jo vins pec izveselosanas sanem to lapu un sak visu labu paldies par sadarboshanu

A Aggressive 05.12.2008

Nu tad janak ar darba inspekciju. Musdienas sadu uzvedibu no darba deveja paciest nedrikst. Ja ir ligums, tad viniem oficiali ir janoforme dokumenti, un kuru pamata jus tiekat atlaists. ko vini tur ierakstis?

Pirmdien zvaniet darba inspekcija.

M max 05.12.2008

paldies par padomu ta ari darisu jo ta ar cilvekiem nevar apieties

A Agate Deksne 05.12.2008

Jāraksta iesniegumu darba inspekcijai.Labāk arodbiedrībai

J joko 05.12.2008

ieteiktu palasīt Darba likuma 1. nodaļas 9, 10, 25, 26 pantu. Kā arī 29 panta 8. punktu; 17. nod. 64. pants; 24.nod. 94pants.Un vispār izstudē kārtīgi darba likumu!

M max 05.12.2008

s6tiet ka esmu atradis istu palidzibu paldies jums es pat nezinaju ka 6ita var, ja vin6 mani atlaidis tad to4na dari6u ka jus teicat man visi, jus man loti palidzejat paldies jums

A aa 05.12.2008

Un meklē jau jaunu darbu, kuram darbadevējam ir vajadzīgs šitāds darbinieks.

M max 05.12.2008

kur atrast? tagad tik gruti darbu atrast ja ta turpinasies ar bezdarbu buss loti gruti. bet ta vai ta vajag meklet jo tas nav darbs ja tavs darbadevejs ta jau sak rikoties slikti

J joko 06.12.2008

TURIES!!!

L liesma 06.12.2008

nez kāpēc visi zina darbinieka tiesības, bet pienākumus pat nemēģina atcerēties...
man ar nepatīk, ka darbā ir kolēģi, kuri bieži slimo, bet pārējie viņu vietā rukā un šajos grūtajos ekonomiskajos apstākļos pelna naudu priekš šiem
gandrīz 100% no visiem slimotājiem nav uzskatījuši, ka par slimošanu laicīgi jāinformē pārējie darba biedri, respektīvi, ar pārējo brīvo laiku neviens nerēķinās, tad kāpēc man tie slimotāji jāuztur???
(vienam izlādējās telefons, otram, nav telefona, trešais slimnīcā, bet nav neviena paziņas, drauga, ģim. loc., lai painformētu utt.)

M Mura 18.02.2009

Tagad ir krīze un darbu atrast ir diezgan pagrūti, bet tas nenozīme, ka vajag atļaut darba dēvējam nirgaties par saviem darbiniekiem. Katrs var saslimt, un visas uz kajam parnestas akūtas slīmības pec tam parvejdojas par hroniskiem. Ta ka ar savu veselību mes varam jokot, bet kam mēs busim vajadzīgi kad ta veselība beigsies pavisam. Es nebiju uz slimibas lapas nevienu reizi un man ir 20 gadi darba stažs.
Uz dzemdību namu ar otru bērninu braucu uzreiz no darba. Un, ziniet, neesmu par visiem gadiem dzirdejusi no darba devēja par to pat "paldies". Sajuta ir tada, ka tevi izspiedīs ka citronu, bet ja ar tevi kaut kas notiks-izmetīs, kā tukšu pudeli...