www.sudzibas.lv Shogun Neprecīza reklāma - sabojāta vārda diena

Restorāns Shogun - Neprecīza reklāma - sabojāta vārda diena

Lai sagādātu prieku meitai vārda dienā, pa telefonu pasūtījām galdiņu restorānā "Shogun". Ierodoties restorānā, mūs sagaidīja nepatīkams pārsteigums - pie ieejas durvīm kazino "Olympic" darbinieces man, meitai un viņas draugam pieprasīja uzrādīt personu apliecinošus dokumentus. Viņas pamatoja savu prasību ar to, ka restorāns, lūk, atrodoties kazino telpās un ikvienam ienācējam jāuzrāda dokumenti. Gan meitai, gan viņas draugam ir jau vairāk nekā 21 gads un es, saprotams, arī sen jau esmu pilngadīga. Tā kā meita bija vienīgā, kurai līdzi bija līdzi studenta apliecība, līdz restorānam kazino darbinieces mums neļāva iet un svētku prieks bija sabojāts. Jāsaka, ka, pieņemot pasūtījumu pa telefonu (iznāca zvanīt pat divas reizes pasūtījuma laika precizēšanai), nekas netika minēts par to, ka būtu jāņem līdzi dokumenti, lai tiktu restorānā. So faktu nevar atrast arī restorāna reklāmās. Būtu tikai godīgi pret apmeklētājiem, ja tas būtu zināms jau iepriekš.

R

S shalle 21.08.2009

urodi jobnatiji bļaģj

K kiitana 31.08.2009

hmmmmm, bet ja jau zinājāt ka jāiet uz restorānu, kas atrodas kazino vai tad pieaudzis un normāli domājoš cilvēks neaizdomātos par personu apliecinošiem doc????!!!

K Kriss 04.09.2009

Ja juus iesiet caur viesniicu, tad nemuuzham netiksiet iekshaa bez dokumentiem, jo LV likumi pieprasa obligaatu regjistraaciju jebkuraa Latvijas kazino. Shim kazino ir divas ieejas, no Dzirnavu ielas puses regjistraacija nav nepiecieshama, jo Shogun atrodas aarpus kazino speelju zonas. Aciimredzot meitene pie regjistraacijas vienk. nav pateikusi, ka ir shii otra ieeja.

: :( 02.10.2009

Vo, vo - no Dzirnavenes ejot tak dokumentus neprasa, bet kazino ieejot dok. ir jārāda, vienkārši kazino meitēns - urla, varēja pateikt, lai iet no otras puses...

A Alisa 28.10.2009

Ne, ne un velreiz ne! Biju tur nesen un man pieprasīja dokumentus (no Dzirnavas ielas)... un man jau sen reģistrācija tur ir, ja ko ;)

E eseseses 29.10.2009

par Urlu otvetiw, lasiet kas uz ieejas durvīm rakstīts, un Par urlu točna atvetš, tur pat nav nevienas krievu valodā runājošas meitenes. Laikam sāpīga tev tēma par urlām, psc, pats tu urla.

S secret_me 22.12.2010

Lai ietu cauri kazino, ir obligāti jāreģistrējas uzrādot personu apliecinošus dokumentus, ejot no Dzirnavu ielas puses ir tikai jāuzrāda dokumenti, tādā veidā apliecinot savu pilngadību, jo restorāns atrodas kazino teritorijā, kas savukārt nozīmē- ieeja no 18, izzīlēt cik kam ir gadu, nu esiet taču reālisti, nav okumentu, nav kazino (un viss kas atrodas tā teritorijā).