SHO Ukraiņu virtuves restorāns - Slikts serviss

Vakar, 22.08.22. , pl.18: 12, piestājām ar viru jaunajā Ukraiņu Restoranā sho, Bigauņciemā, Tukuma novadā. Mēs pasūtījām divus ukraiņu borščus, bet liels bija mūsu pārsteigums, ka atnesa zupu, atjauktu ar ūdeni! Nesaprotu, ja zupa beigusies, tad beigusies, kāpēc jāatjauc ar ūdeni? Uz fotogrāfijām zupai pa vidu zaļumu ari nebija. Tā kā ar karti samaksājām uzreiz, pirms sākām ēst, arī pretenzijas celt bija lieki.
To, ka zupa bija atjaukta ar ūdeni, 100 punktu esmu pārliecināta.
Gaidījām ukraiņu boršča kvalitāti tādu, kā pavasarī Inčukalnā pret ziedojumiem, kad notika krāmu tirdziņš, bija izvārījušas ukraiņu sievietes un cienāja garāmgājējus.
Vakardien tās bija dusmas pret latviešiem, kaut neko nebijām izdarījuši, varbūt tāpēc, ka runājām latviski?

S Sauljuks 23.08.2022

Tā pa TV VIŅUS slavēja. 🙈

A AssNazis 23.08.2022

Kur bildes no zupas?

A anse22 23.08.2022

Līdz restorānam protams viņiem ir tālu, tas ir tikai nosaukums, bet paēst tur var, un apkalpošana arī ir tīri laba

B Bez_vārds 23.08.2022

Manuprāt, te ir tīra naida kurināšana nevis problēmas risināšana.

T Tontons Tontons 09.01.2023

SHO Ukraiņu virtuves restorāns. Sestdien tur biju ar draudzeni. Dzīvā mūzika -Saksafons. Boršs vienkārši Supper.+ apcepta maizīte ar vienkārši fenominālu, mutē kūstošu speķa gabaliņu. Visas telpas tīras. Nu labierīcībās drusku pil ūdens filtrs. :) Personāls ļoti atsaucīgs un ātri apkalpo. Visiem iesaku.

G Gints Zands 27.07.2023

esmu tur, Bigauņciemā, bijis divreiz, ēdiens garšīgs, tīra un sakopta vide, laba apkalpošana; vienīgais mīnuss - augstās cenas, domāju, ka 20--25 proc. varē€ja būt zemākas