www.sudzibas.lv Shevlad SIA Saistību neizpilde

Shevlad SIA - Saistību neizpilde

Labdien!
2019. Gada 6. Jūlijā vīrs iegādājās Sia"Shevlad", reģ. Nr.lv40003842925, elektromotociklu visional eco red. Pirms pirkšanas skurpulozi izpētīja pārdevēja mājaslapā izvietoto informāciju par šo transportlīdzekli. Tā bija dāvana man, lai ekonomiski pārvietotos uz darbu. Pārdevējs izstāstīja, ka akumulatora garantija esot 6 Mēneši. Sekoju līdzi visām instrukcijām, ziemā nelietoju, ik pa laikam lādēju. Uzsākot sezonu, aizvedu pie pārdevēja uz apkopes servisu. Diemžēl, prieki bija īsi. Jauno sezonu uzsākot, 23km ar vienu uzlādi vietā, motocikls nobrauca knapi 8km. Aizvedot kārtējo reizi pie pārdevēja uz servisu, elektromotociklu noturēja 5 dienas pat neatverot akumulatoru, atdeva man atpakaļ ar vārdiem-tā notiek. Un tad sākās pats interesantākais. Izrādījās, ka garantija uz motociklu (pēc viņu vārdiem) esot tikai gads. Sazvanot kādu no vadības man tika piedāvāts nopirkt par puscenu-200eur+pvn akumulators. Uz jautājumu, ja es tagad pērku, vai varu to dabūt? Atbilde bija, ka šobrīd nav, varētu būt pēc 2 nedēļām, varbūt ilgāk... Rakstīju oficiālu vēstuli 2020. Gada 13. Jūlijā. Pievienoju visus pirkšanas dokumentus. Attieksme ir vienaldzīga, nekāda. Atbildes nav.
Ir izmesti 690 eur un atbildības no pārdevēja-0. Nevienam neiesaku šo firmu.

I