Shark Lift-Away - Apkalpe

Sveiki visiem. Neperkat cilveki to tvaika slotu ko reklame Top Shop, suds pilnigakais. Sazvanijamies ar viniem lai nokonsulteties mums saka idels variants prieks majas tira super un vispar tas katras sievietes sapnis, plus mums prieks jums ir labs piedavajums, perkat slotu un pledu dormeo+ kluba karti par velti. ja menesa laika mums nepatiks ta slota mes naudu sanjemam atpakal un pleds ar kluba karti paliek jums ka davana(to visu mums stasta konsultants), uz tadu vilinoso piedavajumu piekritam un pasutijam. Atsutija to sieviesu sapni, ar rokam un lupatu es izmazgasu 10 reiz labak. ausutijam atpakal, atpakal atsutija uz 16 ls mazak. sakam zvanities kur palika 16 ls uz ko mums atbildeja tie 16 ls mes ieturejam par pledu un kluba karti. vot tada mums sanaca patikama davana no Top Shop. Piepiseju kantoris.