www.sudzibas.lv SG - Dental Slikts serviss

SG - Dental - Slikts serviss

Neiesaku ar mazu bērnu doties uz šo zobārstniecību. Sāksim jau ar to, ka zobārste latviski nerunā ne vārda - tikai krieviski. Labi, to vēl varētu piedot. Piesakot savu bērnu, teicu, ka ir labojami zobi, bērna vecums 3 gadi. Mūs laipni pierakstīja.
Apskatot teica, ka jā - tur caurums, tur caurums... Bezmaz vai viss slikti... Uzprasīja 40 eur, par pus minūti krēslā, lai pateiktu, ka neko nedarīs. Kaut to vismazāko caurumu būtu salabojusi. Cilvēks, nebūdams no Valmieras, tērē savu laiku... Brauc... Un pa velti. Tad varēja pa tel. Teikt, ka tik maziem nelabo... Jo minēju, ka ir jālabo. Esmu ļoti neapmierināta. Mīļie vecāki, netērējiet savu laiku... Ar mazu bērnu tur nebraucat, kaut pa tel. Jūs laipni pierakstīs.

E ELLIO 01.06.2022

Zobārste nerunā latviski, jo ir atbraukusi no Ukrainas.
3 gadīgs bērns nav spējīgs normāli nosēdēt krēslā, līdz ar to kvalitatīvi nav iespējams zobus salabot.
3.gadīga bērna caurumi zobos ir vecāku nolaidība.
3.gadīgs bērns jāved labot zobi narkozē.Tur tiks salaboti visi zobi reizē.

L LP59 01.06.2022

Par to, ka runāja krieviski tik ļoti neiespringu, kaut gan arī- zināms pārsteiguma moments bija..būtu gribējusi to pirms tam zināt. Man nav nekas ne pret krieviski runājošiem ne ukraiņiem. Uzskatu, ka savā ziņā tiku maldināta- tad varēja uzreiz teikt, ka nelabo tik maziem. Bērns krēslā iesēdās tīri mierīgi, apskatīties ļāva un nekādas histērijas netaisīja. To, ka ir jālabo, jau pati zināju- bet piedodiet, summa iespaidīga, lai tikpat ātri kā ienācām, aizietu.
Tik vājprātīgas summas, lai labotu zobus narkozē- ne kuram katram uzreiz atradīsies. Protams, vecāki vienmēr visur vainīgi..

E ELLIO 12.06.2022

Cauri bērnu zobi ir vecāku nolaidība! Izņēmums ir tikai traumas.