www.sudzibas.lv Servise Mobile SIA Nekvalitatīvi nomainīts ekrāns iphone 6S

Servise Mobile SIA - Nekvalitatīvi nomainīts ekrāns iphone 6S

Totālā krāpšana. Bija mainīts ekrāns telefonam iphone 6s. Pēc remonta samainītām ekrānām parādījās lufts, uz ko bija pateikts, ka tas ir normāli un vispār tas nav problēma, telefons strādās, ekrānam tas lufts pāri nedarīs.
Pēc remonta pagāja mēnesis, no parasto pirkstu spiešanas ekrāns saplīsa iekšpusē.
Aizbraucis pie viņiem pēc defekta pamanīšanās. Prasīju par garantiju nekvalitatīvam darbam.
Garantijas viņiem nav. Tie krāpnieki pateiks visu ko, lai atvieglotu sevi no atbildības par sūdaino darbu. Viņi uzskata, kā darbs, pat ja izdarīts ar braķi jāapmaksā un nosauca man to pašu cenu par ekrāna kārtējo nomainīšanu. Krāpnieciska firma arī strādā bez nodokļu maksāšanās. Nedod čekus, pat ja vairakkārtēji viņiem to prasi.
Visu ko varu pateikt par viņiem - ''Sharashkina kontora'' bez atbildības par savu darbu.
Lābāk pie krāpniekiem neiet. Pasargājiet sevi no negatīvām emocijam un lieka laika tērēšanās.
Varbūt kādu tas glābs no dubultmaksas par telefonu remontu.

Un, ja tu, SIA ''Servise Mobile'' saimnieks, tagad to lasi. Paturi sev prātā, ka es visu izdarīšu lai tava sharashkina kontora vairs neeksistē.
Sliktam servisam, ar nodokļu nemaksāšanu un čeku ignorēšanu, nav vietas mūsdienas Rīgā.