www.sudzibas.lv Sēru nams Slokā/ apbedīšanas firma Krāpšana un negodīga naudas aprēķināšana

Sēru nams Slokā/ apbedīšanas firma - Krāpšana un negodīga naudas aprēķināšana

Slokā atrodošajā apbedīšanas firmai " sēru nams" piederošajā morgā mūsu ģimenes aizgājējs tika aizvests ne pēc mūsu pašu izvēles, bet no slimnīcās. Kad ieradāmies firmā, mums visāda veidā tika uzspiests, lai atstājam aizgājēju viņu morgā nevis vedam uz mājām kā bijām nolēmuši. Firmas darbiniece nevis centās mums palīdzēt, bet mēģināja rast visādas atrunas kāpēc nevar tās pašas dienas vakarā aizvest iezārkotu aizgājēju - nēsoot sanitāre, viņa esot izbraukusi (jo priekšā bija 2 brīvdienas, kas tādējādi pagarinātu laiku un palielinātu samaksu par glabāšanu) . Kad teicām, ka neesam ar mieru atstāt un lai sazinās ar sanitāri, tad ļoti aizvainoti to izdarīja. Kad saņēmām rēķinu, tad nepilno 2 diennaksu glabāšanas vietā bija ierakstītas un aprēķinātas 3 diennaktis. Par nepilnu 10 km transportēšanu mums bija aprēķinātai 100 eiro! Mīķi cilvēki neuzticieties šai firmai - viniem aizgājēji ir tikai un vienīgi peļņas avoti. Vinhos nav nekādas līdzjūtības, tikai naudas max pelnīšana uz citu sāpēm un sērām. Izvēlieties citas firmas, ja jums ir tāda iespēja!

Papildināts ssellma 01.01.2020

!