www.sudzibas.lv Sēru nams SIA Černovs un Co SIA Apbedīšanas biroja lobijs un rēķina piestādīšana

Sēru nams SIA Černovs un Co SIA - Apbedīšanas biroja lobijs un rēķina piestādīšana

Izspiedēju un krāpnieku kantoris. 17 minūtes pēc tam, kad ārsts telefoniski paziņoja par tuvinieka nāvi, jau zvanīja sia"sēru nams" administrātore un prasīja, kur un kad plānojam bēres. Uz šo SIA "Sēru nams" mūsu tuvinieks tika aizvests ne pēc mūsu pašu izvēles, bet no slimnīcas. Tā kā bēres tika organizētas citā apbedīšanas firmā, ierados sia "sēru nams", lai norēķinātos par tuvinieka atrašanos morgā un mūsu izvēlētais apbedīšanas birojs pārvestu mūsu tuvinieku uz apbedīšanas vietu. Administrātores attieksmē varēja just aizvainojumu, ka neesam izvēlējušies "sēru namu" un tā sastādīja rēķinu 266.20 euro (ar pvn) . Tā kā tuvinieks nomira 29. Decembrī un 3. Decembrī plkst 9.00 no rīta jau ierados "sēru nams", mums tika aprēķinātas 6 dienas morga izmantošana. Vienas dienas morga izmantošana maksā 24.2 eiro (ar pvn) . Pēc diskusijām administratore piekrita, ka morga izmantošana tomēr ir 5 dienas, papildus komentējot, ka gadījumā, ja mēs izvēlētos viņu pakalpojumus šīs izmaksas būtu mazākas. Transporta pakalpojumi līdz morgam, kas ir ne vairāk kā 10 km, aprēķināta maksa 121 euro (ar pvn) .
Un šajā gadījumā personai, kas ieradusies pēc tuvinieka, nav izvēles un sastādītā vienošanās par apbedīšanas pakalpojumiem ir jāparaksta, jo pretējā gadījumā nelaiķi neizsniedz. Papildus šajā vienošanās ierakstīts fiktīvs apbedīšanas datums, laiks un vieta, ko es pat nepamanīju.

G

S Spuris 04.01.2023

Kapēc maksājāt ,ja bez Jūsu ziņas tas viss tika darīts ? Jums īstenība nekas nebūtu jāmaksā ,tacu gan tai personai kurš tuvinieku atļāva savakt tam apbedīšanas iestādei .

M Margita 05.01.2023

Lūdzu uzraksties, kurā slimnīcā ir šāda prakse? Tas palīdzēs brīdināt cilvēkus