Sergejs Singajevskis (Jemanuilov) - Krāpšana

Visiem, visiem ja kādam ir informācija par Sergeja Singajevskisa (otrs uzvārds Jemanuilovs ) Lūdzu griezties Kurzemes nodaļā policijas iecirknī pie Izmeklētāja Jekaterina Proxorova.
Viņa ved Singajevskisa lietu.
Viņš ir krāpnieks un zaglis! !!!
Ja kādam ir info vai arī neveiksmes sastapuši šo nelieti - ieiet uz policiju. Tur savāk pieradās pret viņu! !!!

A agris98 17.11.2016

Kā tieši viņš krāpj, lai varētu izvairīties no šādiem tipiem..

S sergej7 17.11.2016

Ņem avansu taisa izskatu ka kaut ko dara un pazud år instrumentiem

S sergej7 08.02.2017

Sergejs Singajevskijs. Krapnieks.zaglis.

D Dusmigais76 18.07.2018

Ludzu uzmanities no si cilveka, man del vina ir loti liela vilsanas cilvekos, kaut no sakuma vins ieviesa uzticibu, noligu vinu uz ieksdarbiem, regipsa skruvesanu, panema naudu par matrialiem, ko bija sastadijis tame, visu neatveda, regipsi ara atstaja izmerceja lietus laika, paprasija vel naudu par matrealu, panema naudu par darbu ko nepadarija, patvaligi no ledusskapja izdzera vinu, alu, aiztika patvaligi mantas, kas nebija saistitas ar darbu. Sabojaja inventaru, un pats uznemas darbu pildit ka viñs iedomajas, nevis ka bija atrunats sakuma, esmu soka par so cilveku. Stasta ka stradajot arzemes firmas lielas un visu mak.

S sergej7 31.08.2018

Varu parasitter kur jus atradat vin? Ss.lv?
Policija atrodas jau kriminallitteratur pretty vinu.sazināties ar mani ja interesanti