www.sudzibas.lv Sergejs Sergejevs Snūkera treneris Sergejs Sergejevs

Sergejs Sergejevs - Snūkera treneris Sergejs Sergejevs

Iesaku visiem dziļi pārdomāt, īpaši bērnu vecākiem vai ir vērts iet trenēties pie snūkera trenera Sergeja Sergejeva.Pa lielam tā ir absolūti izmesta nauda vējā, jo treniņu process maigi sakot ir nekāds, bet toties ļoti dārgs. Bērnam pēc treniņa jautājot, ko viņš jaunu ir apguvis - atbilde ir mēs spēlējām! Rodas jautājums, kāpēc man maksāt par bērna nodarbībām, kurās viņam jāapgūst zināšanas, ja treneris šo laiku izmanto pilnveidojot savu so, so tehniku. Mazais uzsit reizi, bet treneris 30 reizītes. Ļoti iesaku uzmanīties iegādājoties no Sergeja Sergejeva biljarda inventāru! Tas var būt Jums ļoti nepemērots un cenas stipri vien pārspīlētas.

U

U Uvis.K 02.06.2015

Arī ar latviešu valodu šim vīram S.Sergejam ir vairāk, kā bedīgi, bet trennē bērnus! Apmaksas veidi tiek pieņemti tādi, lai nodokļus nebūtu jāmaksā!

V vashuks 18.01.2016

Nenormāls blēdis un krāpnieks, kuram galvā tik vien, lai kādu apkāstu!
Ņem lielu naudu no bērnu vecākiem, kuru ieliekt kabatā, bet saka, ka starpību ņem LRBF un turnīru organizētāji!
Iesācējiem mēģina pārdot salauztu un nederīgu inventāru! Bieži mēģina ietekmēt spēļu rezultātus!