Sergejs Kosovs "Medserviss Plus" direktors un ārsts vienā personā. - Krāpšana un naudas izspiešana

Sava daktera nosūtīta devos pie Dr. S.Kosova uz ultrasonogrāfijas pārbaudi.
Pirmkārt cena, pa telefonu teica vienu cenu, pēc vizītes cena bija jau dārgāka 45.00 EUR,
čeku protams Nedeva!!!
Tajā brīdī tas likās mazsvarīgs, jo kā izrādās šis dakterīts ir labāks psihiatrs kā ārsts, kas sastāstīja man pilnas ausis ar kaut kādu sviestu, aicināja arī uz citām ilglaicīgām procedūrām, katra 40 EUR , lai it kā izvairītos no operācijas.

Izmantojot visu manis izklāstīto un sūdzībām viņam sarunas laikā viņš maigi sakot izdomāja visādas diagnozes pēc kurām jebkuram uznāktu depresija.

Vēlāk izstāstīju par viņu vienam savam draugu pārim, kas tāpat atnāca pie viņa, tāpat 45 EUR, bez čeka, nu un arī viņiem tas sadomāja kaut kādas kaites, sūtīja atkal pie saviem citiem, ārstiem paziņām tālāk un tad atpakaļ pie viņa.

Tikai dakteris uzķērās uz to, ka puisim bija izdarīta magn.rezonanse un viņa ģimenes ārsts atklāti sakot pajautāja, kas par idiotu to visu ir sarakstījis.

Arī es pēc tā visa aizgāju pie cita ārsta, kas pilnīgi un noteikti noraidīja visas šī krāpnieka diagnozes.

Liekas vnk pretīgi un pazemojoši, kā ārsts tā var rīkoties. Dārgie cilvēki netērējiet savu laiku, naudu un nervus ejot pie šī necilvēka!!!

Z

S Sudzibas.lv Admin 18.04.2016

Medserviss Plus - lipex.lv?

Z zvaigzne123 18.04.2016

Starp citu puisim diagnoze bija prostatas vēzis pēdējā stadijā, laikam viņa paziņa pie kura sūtīja arī izoperētu kaut ko uzreiz, japateicās Dievam, ka meklēja palīdzību citā medicīnas iestādē!!! Šādus ārstiņus jāsūta uz cietumu badā nāvē!!!